in

VIDEO: Tadeáš Veselý byl napaden při nástupu do klece! Z haly byl vyvezen na nosítkách

expres.cz
Reklama

Tadeáš “Gangstaboy” Veselý je známá kontroverzní postavička organizace Clash of the Stars. Jeho působení na sociálních sítích je natolik pobuřující, že si na něho lidé dovolují i mimo klec. Internetem koluje spousta videí, na kterých se Tadeáš dostává do slovní přestřelky na ulici, ale případ, který se stal na sedmém galavečeru je opravdu unikátní. Fanoušci ho napadli přímo při nástupu do klece, načež ho odvezli na nostíkách.

Diváci organizace Clash of the Stars přišli na uplynulém sedmém galavečeru o jeden z nejvyhrocenějších zápasů. Jeden z aktérů tohoto zápasu, Tadeáš “Gangstaboy” Veselý, byl na cestě do klece napaden dvěma fanoušky. Jeden z nich poslal Tadeáše jedním úderem k zemi a zápas byl tak odpískán.

@l_ciz #clashofthestars #napadeni #bizar #fyp ♬ Say She Luv Me – Chief Keef

Tadeáš nastupoval do klece, šel tam publikem a najednou tam skočil jeden nebo dva borci. Dal mu jedničku a co jsem teď slyšel, není na tom moc dobře. Uvidíme, co se dozvíme zítra, ale jestli tam prostě stál borec a nemá rád Tadeáše Veselýho, skočil tam a dal mu jedničku když to nečekal, je mi z toho na blití,” popsal situace kontroverzní youtuber Marek “Datel” Valášek.

Nejen, že byl Tadeáš odvezen z haly na nosítkách, dle dostupných informací také prodělal zástavu srdce. Útočníci byli následně předány policii, kteří budou řešit další právní kroky. “Žiju,” napsal pár hodin po tomto incidentu Tadeáš na svůj instagramový profil.

Reklama