in

Půjde Tadeáš Růžička do vězení? Soud vynesl jasný verdikt!

cool.iprima.cz
Reklama

Po účasti v bojové organizaci Clash of the Stars se Tadeáš “Mawar” Růžička stal velice sledovanou osobou, jelikož se v kleci utkal s nejvíce nenáviděným bojovníkem Tadeášem Veselým. Později však na své sociální sítě přidal video zmláceného člověka, který leží v bezvědomí, přičemž Mawar měl být agresorem, který ho do této situace dostal. V současné době už zná svůj trest za hrubé chování.

Tadeáš “Mawar” Růžička je známý především svými bojovými schopnostmi, které předvádí v českých bojových organizacích OktagonClash of the Stars. Již několik měsíců se řeší případ, kdy právě Mawar napadl člověka na ulici, přičemž si celý tento incident natočil na svůj Instagramový profil.

Obviněnému byl uložen trest odnětí svobody ve výměře jedenácti měsíců, jehož výkon byl podmíněně odložen na zkušební dobu v trvání čtyřiceti měsíců,” prohlásil mluvčí městského státního zastupitelství v Praze, Aleš Cimbala. Dle všeho také Mawar posílá svým fanouškům vzkazy skrze sociální sítě, ale jeho číslo je nedostupné.

Pokud se v následujících 40 měsících neproviní jakýmkoliv trestním činem, do vězení se nepodívá. Ačkoliv je Mawar v současné době mimo ČR a nemůže si tak trestní příkaz vyzvednout, může proti tomuto verdiktu podat odpor. Na svých sociálních sítích prohlašuje, že se od nového roku změnil a jde novou cestou.

“Lidi, já nejsem moc na natáčení takových videí, ale chtěl jsem vám říct, že tady v Thajsku nejsem na žádné dovolené. Přijel jsem sem trénovat, dát zpět vojenský mód, trénovat s těmi nejlepšími, zlepšovat se a především se nad sebou trochu zamyslet. Zamyslet se nad tím, co bych chtěl změnit a jak bych se měl chovat, protože už mám fakt velkou sledovanost. Jsem úplně někdo jiný, než jsem byl dříve,” prohlásil na svém Instagramovém profile Mawar.

Inspirovali jsme se z: mmashorties.cz

Reklama