in

Zalez, ty pedofilní stará rašplo! Píší diváci seriálu Ulice jedné z hereček.

facebook.com instagram.com
Reklama

Jistě všichni známe oblíbený seriál Ulice, který běží již několik let. V novém obsazení se objevila i Lucie Vondráčková, která hraje nepříjemnou zástupkyni ředitele, Soňu. Nejen díky této roli schytává Lucie velmi nepříjemný hate. Nic si ale z této situace pravděpodobně nedělá a komentáře vesele sdílí na svých stories.

“Co vím, plno lidí to kvůli Vám přestalo sledovat ty kr**o. Už někam zalez ty pedofilní stará rašplo. Plekanec s rodinou, to je jiný kafíčko. Ten je rád, že tě včas kopl do zadku,” hodnotí jedna ze sledujících nejen osobu Soni, ale také soukromý život Lucie.

facebook.com

Mnoho lidí také Vondráčkovou odsuzuje za její nynější vztah s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou, který je o šestnáct let mladší než Lucie. Musí o sobě číst vzkazy, jako např. že je trapná, že jsou jako matka se synem a že vypadá jako pedofilka. Mnoho haterů jim přeje nepříjemný rozchod. Jedna komentující jí také přeje, aby nikdy neměla vnoučata.

facebook.com

“Seriál super, až na protivnou arogantní Vondráčkovou, ale asi hraje přesně takovou jaká je sama skutečně,” píší další hateři v komentářích seriálu. Kde berou někteří lidé tu odvahu soudit něčí život a partnerství nevím. Vědí někteří, že seriálová role nemá s reálnými osobami nic moc společného? A co říkáte na vztahy s větším věkovým rozdílem Vy?

facebook.com

Reklama