in

Jak správně sbalit ženu na ulici? Street Game nabízí až tříhodinové placené kurzy!

instagram.com
Reklama

Projekt Street Game je na YouTube už zhruba osm let a za tento dlouhý čas naučil nespočet mužů proces oslovování a komunikace s ženami na ulici. Jejich první video vyšlo v roce 2016, přičemž v současné době nabízí až tříhodinové kurzy v rozmezí od 4 do 7 tisíc. Ačkoliv je jejich kontent zajímavý a jedinečný, spousta lidí jejich “byznys” odsuzuje.

Sociální sítě jsou v současné době přístupnější než kdy předtím a svá videa nebo názory může vydávat téměř každý. Tvůrci jsou různí, přičemž někteří se svým divákům a sledujícím snaží předat něco do života. Už nějakou chvíli působí na českém internetu kanál, který se zaměřuje na proces balení ženského pohlaví na ulici. Svým divákům dává zajímavé tipy a triky, jak ženu zaujmout a někteří ze sledujících dle všeho opravdu komunikační schopnosti zlepšili. Jedná se o kanál Street Game, jejichž první video se na YouTube objevilo v roce 2016.

Jsem Alex, a jsem tu s Princem na kurzu úplně poprvé. Můžu říct, že když jsem začínal a neměl jsem žádné zkušenosti, tak jsem byl nesvůj. Ale když jsem trochu použil Princovy rady, tak jsem se začal cítit více sebevědomě,” popisuje mladík v jejich prvním videu. Jedná se o to, že muž co si říká Princ, prodává kurzy ohledně oslovování žen na ulici a získání sebevědomí. Prvním “zákazníkem” byl právě Alex, který své pocity vyjádřil v jejich prvním videu.

Během deseti let jsme kompletně rozklíčovali přitažlivost. Naši instruktoři s vámi půjdou do města bok po boku balit holky. Transformujete nervozitu v návykový adrenalin, naberete sebevědomí a osvojíte si, jak svádět ženy tím nejúčinnějším lidsky možným způsobem. V hojnosti už si snadno vyberete, zda vás lákají spousty nezávazného se*u, mistrovství komunikace nebo láska,” stojí na stránkách YouTube kanálu Street Game. Za jednorázový tříhodinový kurz “zákazník” zaplatí necelé 4 tisíce. Za individuální kurz potom až 7 tisíc korun.

Reklama