in

Našla na ulici extra drahý gauč! Proč ji lidé radili, aby si ho raději nebrala?

tiktok.com tiktok.com
Reklama

Ve velkých městech obzvláště v Americe je naprosto běžné, že když se lidem již doma něco nehodí, prostě a jednoduše to postaví ven na ulici, kde si to někdo buď vezme, nebo to posbírají popeláři a vyhodí. Čas od času tak existuje velká šance, že kolemjdoucí mohou natrefit na něco, co se jim může líbit, hodit nebo je dokonce drahé.

Přesně takovýto případ se stal dívce jménem Amanda J., která na tiktoku vystupuje jako yafavv.mandaa,  kde také celý svůj příběh ohledně nalezení gauče sdílela s veřejností. A jelikož má video již 10,2 milionů zhlédnutí, tak jsme jej s vámi museli sdílet i my!

@yafavv.mandaa got my dream couch for free🥹 #nyc #nycapartment ♬ vlog, chill out, calm daily life(1370843) – SUNNY HOOD STUDIO

Jak můžete vidět, dívka najde na ulici v New Yorku vyhozený modrý gauč, který se jí zalíbí. Po krátkém průzkumu navíc zjistí, že se nejedná o jen tak ledajaký gauč, ale značkovou Roche Bobois pohovku, která se cenově pohybuje v přepočtu okolo neuvěřitelných 175 tisíc korun.

Zavolala proto svému otci, aby společně převezli gauč domů do garáže, kde jej čistila, drhla, vysávala a poté i nechala uschnout. Po dvou týdnech práce si ho převezla k sobě do bytu a rozhodla se celý tento příběh sdílet. Dočkala se však takové odezvy od svých sledujících, kterou rozhodně nečekala.

“Myslel bych jen štěnice,” zaznívá v jednom z komentářů. “Ne,.. vezmi jej do pořádné čistírny, věř mi,” komentuje druhý. “Představte si, že se posadíte na gauč a najednou ucítíte, že se něco pohnulo,” straší třetí. Dívka se však ani tak nenechá odradit a svůj gauč si doma nechává.

@yafavv.mandaa Replying to @Habibi the long awaited couch update 😙 #nyc #couch ♬ original sound – yafavvmandaa

Vydala dokonce na toto téma i další video, ve kterém vysvětluje, jak dlouho byl gauč vlastně na ulici, že pršelo, jak dlouho jej čistila, než si jej dala do bytu a že jej určitě vyhodili z toho důvodu, že je na některých místech potrhaný a má špinavé skvrny, které prostě už dolů nejdou.

Zda-li udělala dívka špatně a opravdu si do bytu donesla nějaké ty škůdce nebo jen dokonale využila naskytnuté šance a přišla tak z nenadání k pěkným penězům, zjistíme třeba časem, pokud s námi bude i nadále sdílet osudy jejího gauče.

A co vy? Vzali byste si z ulici někdy nějaký kousek nábytku?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama