in

Výměna manželek se vrací na Novu! Jakou celebritu uvidíme?

instagram.com
Reklama

Už 10. května se na obrazovky Novy vrací velice oblíbená reality show Výměna manželek. Pokud se nemůžete dočkat, je již nyní dostupný na Voyo. Tentokrát budeme moct nahlídnout do domácnosti známého MMA zápasníka Gábora Borárose. Toho si většina z nás pamatuje hlavně z reality show Survivor. Bude i Výměna manželek boj o přežití?

Hned v prvním premiérovém díle nás čeká zajímavá podívaná. I přesto, že to nakonec nebylo úplně drama, bylo na co se koukat. Dva naprosto odlišné světy a lidé. Gábor Boráros s partnerkou Monikou a osmiměsíční dcerou Zorou žijí v luxusní domácnosti spolu s babičkou. Oproti tomu Renata s manželem a pěti dětmi žijí v klasické domácnosti se dvěma psy, axolotlem, andulkama..

Skoro v každém díle máme vedle sebe odlišné rodiny. Tentokrát to bude znát až příliš. Monika Gáborovi doma moc nevaří, ale údajně to spíš on nevyžaduje a raději ji vezme na oběd do restaurace. Uklízí pouze přes týden, o víkendu jim chodí uklízet paní na úklid. Monika dost dbá o svůj vzhled, má milion oblečení a bot. Gábor je na tom dost podobně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Jákliová (@monika_jakliova)

Renata v nové rodině moc spokojená není, na malou Zorku nesmí ani sáhnout, nakrmit, uspat, prostě nic. Prý se tak domluvili s Monikou, že se o ni bude starat jen babička a nebo Gábor. Renata si pak už připadala jen jako uklízečka, než náhradní manželka. Ani v prosbě o změnu režimu jí nebylo vyhověno, i když výlet do města v Maďarsku s Gáborem podnikli. Krátce na to jim ale bylo oznámeno, že výměna kvůli požadavku Moniky končí. Ta nesnesla stesk po malé Zorce.

Monika sice na novou domácnost neřekla křivé slovo, ale dost ji vadili všudypřítomní psi. Vlezli si až na stůl a zkrátka všude. Renata se poté mezi osmi očima trochu rozlítila, když zjistila, že její psí miláčky manžel zavíral doma do klece, aby měla Monika chvíli klid. K vaření a celkové starosti o domácnost se sedmi členy se ale nakonec postavila statečně. Přesto si přála na poslední noc odejít do hotelu, kde si chtěla užít trochu víc luxusu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Jákliová (@monika_jakliova)

Gáborovo chování po celou dobu natáčení je trochu zvláštní. Jako by se mu do Výměny ani nechtělo? Nebo je takový pořád? Přes některé výtky se i po setkání mezi osmi očima nakonec páry rozloučí v klidu a konečně odjedou do svých domovů. Není to nijak dramatický díl, ale rozhodně už kvůli rozdílným světům jej stojí za to vidět.

Čerpali jsme z Voyo, tn.nova.cz

Reklama