in

VYHROCENÝ první díl nové řady VÝMĚNY MANŽELEK byl předčasně UKONČEN!

youtube.com
Reklama

Na Nově jste mohli vidět první díl nové 15. řady reality show Výměna manželek. A rovnou začala celkem zostra. Manželky jely kvůli výměně až za hranice, i když jen na Slovensko a k nám do Česka. Díky extrémní žárlivosti byl nakonec díl předčasně ukončen. A jak píšou někteří lidé, pár si udělal ostudu před národem a ještě nedostal ani ty peníze. Ty ale rodina nutně potřebuje, jelikož matka Petra má jen rodičovskou a její partner je bez práce. Petra dokonce otevřeně mluví o tom, že si přivydělávala darováním vajíček a její muž chodí ze stejného důvodu darovat plazmu. A to je teprve začátek.

Jak jsme již tak trochu ve Výměně manželek zvyklí, rodiny pocházejí ze zcela odlišných domácností, poměrů a tentokrát i zemí. Není to tak prý záměrně ale většinou to tak vyjde. A jeden z párů bývá vždy problémovější než ten druhý. Tentokrát to již od začátku vypadalo na Petru a Tomáše z Kladna se dvěmi malými dcerkami. Jelikož je Tomáš bez práce, drhne to u nich hlavně finančně. Co ale během pobytu také vyplynulo je chorobná žárlivost, která byla také důvodem ukončení výměny dříve a to ze strany Petry.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

„Než jsem odjela, tak jsem zjistila, že si s jednou ženou píše. Bojím se už kvůli holkám a nevěřím mu. Je podle mě rád, že tam má novou paní. Dokonce mi říkal, že bude něco zkoušet na náhradní manželku,“ přiznala Petra náhradnímu manželovi, kterého se jí také podařilo znervóznět, své ženě však věřil a sám neměl důvod výměnu ukončovat.

Velký rozdíl byl také v tom, že Petra s Tomášem žijí v bytě. Naproti tomu Mariana s Igorem a jejich synem mají domek se spoustou zvířat, takže si Petra musela zvyknout na úplně jiné starosti. O zvířata se bylo potřeba postarat a nechyběl ani vývar ze slepice z vlastního chovu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Během pobytu se Petra zamýšlela nad svou situací a svěřila se, že když potřebovali peníze, byla darovat vlastní vajíčka. Finanční kompenzace jim pomohla, ale není to prý nic příjemného. Její partner chodí darovat plazmu. Ale jinak je bez práce. Ukázalo se, že už čtyři roky a ne dva týdny jak tvrdil své náhradní manželce Marianě.

Zvláštní byl také přístup Petry a Tomáše k penězům. Mají spolu dvě holčičky a koupili by jim cokoliv. Ale to, že měli pro dvě děti celkem šestnáct kočárků Marianě hlava nebrala. Petra má také podle Tomáše každý měsíc nový telefon. Platí sice jen za jeho výměnu, ale stejně by mohli tyto peníze investovat jinak.

Debata mezi osmi očima rovněž neprobíhala v poklidu. Mariana je na úklid velký pedant. Sama se svěřila, že před výměnou uklízela měsíc v kuse tak, aby bylo všechno jak má být a dokonalé. A Petře vytkla nejen nepořádek ale také starost o její dvě holčičky. Později se také zjistilo, že Petra posílala během výměny svému manželovi velice intimní fotky z mobilu syna náhradního manžela. Kontakt mezi páry je přitom přísně zakázaný.

Co na to říkáte? Dívali jste se?

Čerpali jsme z super.cz, super.cz, Tv Nova

Reklama