in

Jak se má vulgární Lucie z bizardní Výměny manželek? Nastupuje do vězení!

youtube.com">youtube.com tiktok.com">instagram.com
Reklama

Existuje pár dílů Výměny manželek, které si pamatuje každý z nás, ačkoli tuto reality show jinak moc nesleduje. Lucie Navrátilová k nim patří také. Pokud nevíte o koho jde, můžete si ji níže ve videu připomenout. Díl skončil naprosto nekontrolovatelným emočním výbuchem plným nadávek ze strany Lucie k druhé náhradní manželce. Ta jen nevěřícně zírala. Lucie má svůj TikTok, kde pravidelně přispívá a nyní se svěřila, že nastupuje do vazební věznice.

Ve Výměně manželek všechny šokovala zanedbaná domácnost. Všem bylo líto také čtyř dětí, které v takovém prostředí vyrůstají. Během natáčení vyšlo najevo, že má Lucie ještě další čtyři děti, které jí ale byly odebrány. Přes kritiku lidí si matka založila účet na TikToku a dál sdílela své soukromí i po skončení reality show.

Časem se rozešla s přítelem, se kterým jsme ji viděli u natáčení. Dala se dohromady s bývalým spolužákem. Ten byl v minulosti odsouzen za vraždu. Toho, kdo ji sleduje, už nemohlo nic překvapit. Ale přece jen se tak stalo. Oznámila, že nastupuje do vazební věznice Praha Ruzyně.

@luciano8587♬ som original – jennifer trans

Lucii na profilu sledují přes čtyři tisíce lidí. Poslední dobou sdílí hlavně to, že se loučí s dětmi a dne 28. dubna 2023 nastupuje do vězení. Fanouškům posílá vzkaz, že ten den ve 14 hodin před věznicí se s ní mohou naposledy vidět a rozloučit se. Stačí jí prý kontaktovat. Pak už logicky TikTok nějakou dobu nenavštíví.

„Dne 28. 4. v 15 hodin budu tady. Pokud byste se někdo chtěl rozloučit, napište do zpráv a ráda se sejdu, než nastoupím. Děkuju za podporu všem. 17. 6. bych měla mít výstup,“ napsala ke snímku na TikToku, ke kterému připojila i ukrajinskou vlajku. Z jakého důvodu si odsedí nějakou dobu za mřížemi, zatím neuvedla. Tak uvidíme, jestli se později dozvíme co provedla.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama