in

VIDEO: Aleš Bejr opět neuřídil své emoce! Kdo vyhrál hlavní zápas sedmého galavečera Clash of the Stars?

isport.blesk.cz
Reklama

Na nejnovějším galavečeru organizace Clash of the Stars se toho událo opravdu spousta včetně několika vyhrocených zápasů. Hlavní zápas mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem byl však naprosto nejvyhrocenější a bohužel pro fanoušky skončil po pár minutách na diskvalifikaci Aleše Bejra, který opět předvedl, že neumí uřídit své emoce.

Sedmý galavečer Clash of the Stars přinesl spolu s třinácti velice nadupanými zápasy i zápas hlavní, ve kterém se proti sobě postavili Aleš “Psychopat” Bejr a majitel televize Barrandov, Jaromír Soukup. Je nutno podotknout, že prvotním favoritem tohoto zápasu byl jednoznačně Soukup, postupem času se však ve favorita vyměnil Bejr.

Nástup do klece Bejr nominoval, jeho dominantní a sebevědomá chůze všechny přesvědčila o jeho favorizaci. Bohužel stačilo prvních pár minut a Bejr své emoce nedokázal uřídit, načež použil nedovolené útoky hlavou a byl mu strhnut bod. V těchto nedovolených útocích však pokračoval, což vyeskalovalo v jeho diskvalifikaci.

Ačkoliv Soukup vyhrál, nebyl ani trochu nadšený. Jeho pozápasové pocity navíc brzdily i Bejrovy pokračující útoky, které obdržel i po ukončeném zápase rozhodčím. Bejra muselo odvést hned několik členů ochranky, protože byl opravdu nepříčetný.

Reklama