in

Víte co má společného zmrzlina zdarma na výletní lodi spolu se smrtí na palubě? Tohle by vás nenapadlo!

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, přemýšleli jste někdy nad tím, že byste si zarezervovali dovolenou na obří výletní lodi a vyrazili skrze moře do různých nádherných zemí, měst a přístavů? Nás tato možnost vždy velmi lákala, avšak napadlo vás někdy, co se stane s lidmi, kteří na takové lodi zemřou? To už tak nádherné není…

Představujeme vám bývalou zaměstnankyni výletní lodi, zpěvačku Daru Starr Tucker, která se na svém TikToku rozhodla právě o této věci mluvit. I když ona sama nikdy nepřišla s mrtvolou na palubě do styku, někteří z jejích přítel z lodi ano a upřímně jsme díky ní zjistili něco, co by nás ani ve snu nenapadlo, že to takto chodí.

Bohužel jak víme, smrt si nevybírá a není tomu jinak ani na dovolené na zámořské lodi. Vlastěn se to děje častěji, než by vás mohlo napadnout. Dara ve videu prozradila, že bohužel na každé plavbě zemře 4 až 10 lidí. Může se to zdát jako vysoké číslo, ale když vezmeme v potaz, že tyto plavby mají v oblibě lidé staršího věku, je statisticky pravděpodobnější, že k něčemu takovému dojde.

@darastarrtucker Replying to @🌼🐛Ramen Goblin🐝🍀 #cruiseship #cruiseshiplife #cruiseshiptales ♬ original sound – Dara Starr Tucker

A proto jsou i samotné lodě na tuto věc připraveny. Ve všech najdete ukryté skutečné márnice, kde mohou být těla uložena přibližně až na jeden týden. Samozřejmě i tyto márnice však mají své kapacity a proto když se stane, že zemře více lidí, uspořádá se tzv. “zmrzlinový večírek zdarma”.

Ve zkratce řečeno, v morbidní realitě to znamená, že je zapotřebí udělat více prostoru pro uskladnění těl v chladném prostředí a čeho jiného se lze snadno z mrazáku zbavit, než právě zmrzliny, kterou má rád snad naprosto každý.

Ano, možná vás tato informace znechutila stejně jako nás, ale bohužel – smrt nepočká. Na druhou stranu je ale pěkné, jak se personál dokáže o tělo postarat tak, aby po plavbě dorazilo k rodině zesnulého v co nejlepším stavu. A co si o tomto zjištění myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama