in

Smutná zpráva: Náhlá smrt zpěváka Maxim Turbulenc. Co se stalo?

facebook.com
Reklama

Zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali měl teprve 53 let. Nebyl dlouhodobě nemocný, zemřel náhle při večeři s přáteli. O to víc jeho smrt všechny šokovala. Co se stalo?

O smrti zpěváka v sobotu informovala jako první CNN Prima News, podle níž byl Vali na večeři se svými přáteli. Najednou se zhroutil k zemi a ani přivolaní zdravotníci mu již nemohli nijak pomoci. Pro všechny to byl velký šok.

S největší pravděpodobností se jednalo o infarkt. Při jeho poslední večeři se s přáteli moc dobře bavil a dokonce vyprávěl vtipy. Jeho obličej najednou změnil barvu a on se sesunul k zemi. Záchranáři se ho pokoušeli oživit témeř hodinu, ale bez úspěchu.

„Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl další člen skupiny Tomáš Báča alias Timi. „Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ dodal.

Maxim Turbulenc je česká popová hudební skupina z Klánovic, kterou v roce 1995 založili Pavel Vohnout, Daniel Vali a Petr Panocha. Skupina byla specifická tím, že předělávala lidové, folkové či jinak známé písničky do nových, zpravidla diskotékových aranží. Za svou existenci získala 18 platinových desek.

„Kamarádi a přátele děkujeme moc. Je to hrozná rána pro rodinu, přátelé i kapelu a děkujeme moc za podporu,“ uvedla skupina na facebookovém profilu.

Daniel Vali jako jeden ze zakladatelů skupiny Maxim Turbulenc by letos se svou kapelou oslavil 30 let její existence. Smrt zpěváka skupina potvrdila na svých facebookových stránkách. Upřímnou soustrast rodině i přátelům.

Čerpali jsme z novinky.cz, idnes.cz

Reklama