in

Video: Vyrušen během rybolovu? Muž zachytil útok žraloka!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, představte si, že si jdete po dlouhém dni v práci v klidu zarybařit do moře, do kterého se každý den chodíte koupat a místo relaxu si odnesete pěkný šok…. no vlastně by se dalo říci, že se podruhé narodíte, protože přímo na vás a vaši loďku zaútočí žralok! 

Ano, slyšíte dobře. Rybář Scott Haraguchi může mluvit o velkém štěstí a děkovat své pohotové reakci. Ocitl se totiž ve scéně jako ze samotného filmu Čelistí a to poté, co se na jeho kajak vrhl žralok tygří.

Díky bohu rybář z celé této situace vyšel bez jakéhokoli zranění, ale věříme, že strach z vody jej po této zkušenosti nemine. A díky štěstí v neštěstí je celý tento útok i natočen. Podívejte se sami, jak rychlé a nečekané to celé bylo.

@shahril17fishing Wooooo #fypシ #fishing ♬ bunyi asal – Shahril17

Scott hned video pochopitelně zveřejnil na sociálních sítích a popsal, že zprvu vůbec netušil, že se jedná o útok žraloka. “Slyšel jsem syčivý zvuk, který zněl jako loď bez motoru mířící ke mně, vzhlédl jsem a uviděl jsem širokou hnědou věc na boku kajaku. Nejdřív si myslel, že je to želva. Stalo se to tak rychle. Byl to žralok tygří!” popsal svůj děsivý zážitek.

Scott dále také uvedl, že když poté pokračoval v rybolovu, uviděl ve vodě zraněného tuleně. Napadlo jej proto, že si ho možná žralok spletl s raněným tuleněm a nevědomě si tak chtěl udělat oběd z něj. Jestli však na něj zvíře zaútočilo úmyslně či nikoli, se nikdy nedozvíme. Jisté ale je, že s mořem si není radno zahrávat.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama