in

Naštvaný Fayne reaguje na napadení Tadeáše Veselého! Co s tímto zápasem bude dál?

extra.cz
Reklama

Tadeáš “Gangstaboy” Veselý je známý svým kontroverzním vystupováním na sociálních sítích. V organizaci Clash of the Stars je dokonce za jednoho z těch největších “záporáků” a momentálně se léčí v nemocnici po napadení fanouškem při nástupu do klece. Komunita však spekuluje, zdali to nebylo nahrané, protože z dostupného videa jen stěží zjistit, jestli se mu opravdu mohlo stát něco vážného. 

Před pár hodinami jsme psali o neuskutečnění se toho nejvyhrocenějšího zápasu na sedmého galavečeru organizace Clash of the Stars mezi zápasníky Miroslav “Fayne” Lonerem Tadeáš “Gangstaboy” Veselým kvůli napadení Tadeáše při úvodním nástupu do klece. V současné době už víme postavení Fayneho k celé situaci, jelikož svůj názor řekl v jednom z pozápasových rozhovorů.

Já nemám slov, jsem úplně vyřvaný a nasraný. Nevím, co to udělalo za idiota. Od jeho doktora mi bylo řečeno, že měl dokonce zástavu srdce, nevím ale, co je na tom pravdy. Údajně ho odnesli na nosítkách, na kterých ho však měli odvézt až po našem zápase. Je to škoda pro všechny, kteří se na tento zápas těšili.. Mrzí mě to. Díky všem, kdo mi přišel fandit, vidíme se na Clash 8!” prohlásil v pozápasovém rozhovoru a zároveň na svém Instagramu Fayne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miroslav Loner (@miroslavloner)

Ačkoliv Fayne oficiálně prohlásil, že by se s Veselým znovu rád utkal na dalším plánovaném galavečeru, ten zatím přijetí výzvy nepotvrdil. “Přátelé, dovolte mi se vyjádřit k této nešťastné situaci. Došlo k tomu, že jeden z fanoušků napadl Tadeáše Veselého během jeho nástupu. Tadeáš je ošetřován a agresora jsme samozřejmě odchytli, takže je momentálně v rukou kriminální policie. Ta s ním naloží nekompromisně podle toho, co si zaslouží,” prozradil promotér celé akce, Tomáš LeSy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @mmamemesskcz

Inspirovali jsme se z: mmashorties.cz

Reklama