in

Video: Složil nový hit v přímém přenosu? Stačilo mu jen zacinkat na hrnek!

youtube.com
Reklama

Jak všichni víme, každý z nás má talent na něco jiného. Někdo je úžasný kuchař, jiný zase šikovný automechanik a jak uvidíte dnes, najdou se i tací, kteří dokáží složit hudbu z pouhého cinkání na hrnek. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Hlavní hvězdou dnešního článku je Charlie Puth. Mladý americký zpěvák, jehož jméno možná některým z vás nic neříká, ale jeho písně známe naprosto všichni. Hity jako We Don’t Talk Anymore nebo Attention totiž hrají snad ve všech rádiích a to i těch našich českých. A je to právě on, kdo se v show Jimmyho Fallona předvedl! Zde se můžete podívat sami.

Všechno to začalo pouhým ťukáním do hrnku, které si mladý zpěvák nahrál a poté za pomocí přenosného mixážního pultu a notebooku upravil k nepoznání. Stačilo mu jen různě překrývat nahrávku jako jednotlivé stopy přes sebe, měnit jejich výšku či hloubku tónu, přidat buben a dílo, kterému všichni v neuvěření tleskali, bylo na světě.

Jedná se samozřejmě jen o malou ukázku jeho schopností v televizní show, ale kdo ví. Třeba se rozhodne tuto nadějnou melodii dodělat a za pár měsíců tu budeme mít nový megahit léta. A co říkáte na jeho talent vy? Nepřijde vám to naprosto fascinující?

Reklama