in

Vide: Naprosto šílený rekord? Zahrál skladbu na kytaru s 300% zrychlením!

youtube.com
Reklama

Jak všichni víme, na platformě Twitch je k vidění opravdu ledacos. Od holek v plavkách v bazénku, přes streamování her či posilování až po hraní na hudební nástroj, o který tak trochu půjde i v dnešním článku. Nejedná se sice o skutečnou akustickou kytaru, ale jak sami uvidíte, tento chlapík to se svými prsty opravdu umí!

Dámy a pánové, představujeme vám mladého streamera jménem CarnyJared, který na svém Twitch kanále v přímém přenosu trhnul světový rekord ve hře Guitar Hero 2. Dokázal totiž dokončit skladbu Free Bird ve 300% zrychlení. Je to vážně vůbec možné?

Jak můžete vidět na útržku z jinak delšího videa, mladý streamer dokázal něco zcela nemožného. Nejenom že už tak pokořil světový rekord v dokonalém dokončení skladby s plným kombem na 235 procentech, ale dokonce zahrál skladbu v trojnásobné rychlosti s plným kombem a bez jediné chybičky.

„Konečně,“ zařval poté, co se objevilo jeho skóre. Než totiž dosáhl svého vytouženého rekordu, předcházela tomu všemu neskutečná dřina a to konkrétně 533 neúspěšných pokusů a nespočet ztracených hodin plných vzteku a frustrace. Nakonec je ale světový rekord Free Bird absolutně zničen!

A co bude dělat streamer nyní, když dosáhl svého? Guitar Hero 2 jej údajně nezastavil a bude pokračovat. Konkrétně se rozhodl pro Through the Fire and Flames a Guitar Hero 3. Takže jsme upřímně zvědaví na jeho další video.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama