in

Video: Nechal ji unést, aby ji mohl požádat o ruku!

tiktok.com
Reklama

Když se řekne žádost o ruku, všechny ženy chtějí n tento den vzpomínat se slzami v očích. Rozhodně by se však mělo jednat o slzy štěstí a lásky, nikoli o hysterický pláč z vyděšení a strachu. A že i to se může stát!

Dámy a pánové, dnes vám ukážeme tu nejkontroverznější žádost o ruku, jakou jste kdy viděli. Muž, který tento celý šílený nápad naplánoval, totiž doslova rozdělil internet na dva tábory. Na dovolené v Libanonu se rozhodl, že svoji přítelkyni překvapí a požádá ji o ruku takovým způsobem, aby na to do smrti nezapomněla. Zde se můžete podívat sami, jak se mu to povedlo:

@tahlzyy_ The most controversial proposal ever #fyp #engagement ♬ original sound – Tahli

Na videu můžeme vidět, jak je nastávající v autě, ke kterému přijde skupina mužů se zbraněmi. Vozidlo zastaví a násilím vytáhnou ji i její sestru ven. Budoucí nevěstě zaváží oči, strčí ji do jiného auta a odvezou ji na místo, kde již na ni čeká její nastávající, který tento celý manévr plánoval celé 3 měsíce.

I když se snaha cenní, názory lidí v komentářích se opravdu velmi liší. “Ona nepláče proto, že jí žádá o ruku… ona pláče, protože se ji celý její život mihl před očima a myslela si, že je mrtvá,” popisuje svůj pohled jedna dívka. “Věřím, že pokud někoho milujete a chcete s ním strávit svůj život, nikdy munic takového neuděláte,” vysvětluje druhá. “Tohle bude nejhorší a nejlepší zážitek v jejím životě,” komentuje třetí. “To je to nejlepší, co jsem kdy viděl, hahahaha tvůj muž je skvělý člověk,” směje se další.

I když musíme uznat, že se jedná o opravdu velmi netradiční a originální způsob toho, jak zařídit, aby dotyčný na takovýto den v životě nezapomněl, raději zůstaneme u klasiky – večeře, víno, růže.

A co si myslíte o této brutální žádosti o ruku vy? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama