in

Video: Muž natočil vlastní infarkt! Takové záběry se jen tak nevidí.

youtube.com
Reklama

Každý z nás má jen jedno zdraví a tak bychom se o něj měli náležitě starat. To, že jste totiž mladí, ještě nemusí nutně znamenat, že se vám nic nestane. Nemluvíme teď však o nějaké zlomenině či virovému onemocnění. Řeč je například o infarktu! Dnes vám totiž ukážeme muže, kterému se podařilo nahrát svůj vlastní infarkt.

V roce 2015 nahrál Alain Bruno na YouTube video, kterým doslova šokoval! Jak už z nadpisu víte, podařilo se mu natočit jeho vlastní infarkt. K dnešnímu dni má video 4,3 milionů zhlédnutí a i když se jedná o tak starý záznam, stále jej lidé sdílejí.

Zde se můžete na video podívat sami:

„Byl to infarkt a celé to zachytila kamera. Je to ta nejděsivější věc, která se mi kdy stala. Už pár dní jsem měl zvláštní příznaky. Dnes při nacvičování na nové video, se tyto příznaky ukázaly jako infarkt. Bolelo mě to a zpanikařila jsem. Myslel jsem, že umírám. Naštěstí můj spolubydlící přišel domů brzy a okamžitě zavolal 911. Jsem v pořádku, ale musím si dávat pozor do konce života, protože v mé rodině se vyskytují srdeční choroby. Dávejte na sebe pozor!“ napsal do popisku pod video.

Jak uvedl Alain, naštěstí z celé této nemilé situace vyvázl živý a může mluvit o velkém štěstí. Nejenom, že mu jeho spolubydlící pomohl, ale ještě před tím se sám zavčasu dostal z vany. Kdyby se mu to nepovedlo a infarkt by jej zasáhl v plné síle, mohl by se i utopit.

Nejděsivější na celé této situaci je, že Alain je mladý člověk ve fyzicky dobré kondici a i tak jej nečekaně potkalo něco takového. My bychom popravdě tuto srdeční příhodu u takového člověka rozhodně nečekali. Dbejte proto pozorně na své zdraví a sledujte pečlivě veškeré náznaky, které vám tělo vysílá.

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama