in

VIDEO: Loupež za pomocí BAGRU? To jste ještě NEVIDĚLI!

facebook.com
Reklama

Trestné činy jsou staré jako lidstvo samo. Vlastnosti jako je chamtivost či závist jen tak z povrchu zemského nezmizí a díky nim je člověk někdy opravdu schopen až nemožného. Pokud nevěříte, tak se určitě pozastavte nad tímto dnešním článkem. Budeme se totiž bavit o loupení za pomocí bagru!

K opravdu netradiční loupeži došlo v Dungivenu v Severním Irsku. Právě zde jsme totiž měli tu možnost vidět lidskou vynalézavost v akci, kdy skupinka maskovaných mužů ukradla bankomat opravdu originálním způsobem. Ukradli si k tomu bagr!

V ranních hodinách z nedalekého staveniště ukradla skupinka mužů bagr, který použili jako pomocníka k další trestné činnosti. Jak jste mohli vidět na videu, za pomocí něj totiž doslova vyrvali bankomat ze zdi, naložili si jej do přistavené dodávky a z místa činu ujeli.

Zbyl tak po nich opuštěný bagr, pěkný nepořádek a opravdu originální video z blízké bezpečnostní kamery. Něco takového se opravdu jen tak nevidí a i když se jedná o trestný čin, musíme ocenit jejich kreativitu a velkolepost! A co říkáte na jejich kousek vy?

Čerpali jsme z youtube.com

Reklama