in

Video: Vážně neobvyklá loupež! Kradli zavazadla přímo z jedoucího autobusu…

reddit.com
Reklama

Dámy a pánové, jezdíváte autobusem nějaké delší trasy, kdy si musíte dát vaše zavazadla do úložného prostoru, který se nachází u nápravy? Pokud ano, tak věříme, že jsme vám právě odemknuli novu formu fobie z cestování! Kufry vám totiž mohou zmizet i za jízdy!

Fakt, že vám mohou vykrást vaše zaparkované auto nebo například odstavený výletní autobus, je všem známý. Díky tomu na parkovištích přibyly i informativní značky o tom, že vaše auto není trezor a cenné věci byste si tak v něm nechávat neměli. Co když vám ale řekneme, že vaše věci nejsou v bezpeční ani když je například právě autobus v pohybu?

Velmi zajímavá loupež se stala ve Francii, kdy parta mužů doslova začala vykrádat zavazadla z jedoucího autobusu. Je až překvapivé, jak sehraně pracovali. Člověk by až řekl, že takové věci musí dělat denně. Však se podívejte sami:

Další zajímavostí na této akci také je, že se celá odehrává nejen během bílého dne, ale navíc i na pohled rušné ulici, kde se nachází nemálo přihlížejících. Jako by se dotyční vůbec ničeho nebáli. Bohužel video má jen 15 vteřin a tak nevíme, jestli nakonec ze zpomalujícího autobusu řidič vystoupil či nikoli.

To, že si lidé od jisté doby hledí jen svého a na podměty týkající se cizích lidí nereagují, všichni víme. Když se ale nad tím tak zamyslíme, není to až smutné, jak moc dokážeme věci ignorovat? Kdyby každý z přihlížejících nějak zareagoval, nikdo by o své zavazadlo nepřišel. 

A jak byste v podobné situaci reagovali vy?

Reklama