in

Marcus Revolta kritizuje Fialovu vládu! Prý může za vysokou inflaci.

Marcus Revolta
instagram.com
Reklama

Jeden z největších motivátorů na českém internet – Marcus Revolta, se v nedávné době pustil do Fialovy vlády. Podle něho může za tak vysoký nárůst inflace a pouze se vymlouvá. Komentující ho však nepodporují.

Marek Kaleta, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Marcus Revolta, je známý především pro svůj momentální motivační kontent, kterým dodává sebevědomí několika tisícům lidem. Momentálně se pustil do Fialovy vlády, kritizuje například to, že může za tak vysokou inflaci.

@marcusxdouble ✖️ #marcus ♬ Babel (Remix) – 染哥

„Bohužel, lidi hodnotí člověka podle toho, jak na ně působí. Tvrdá pravda jsou vždycky výsledky. Podle čeho by se měl hodnotit Fiala a jeho vláda? Když nastupoval, do úřadu v listopadu 2021, inflace byla 6%. Dneska máme inflaci 16, 17, 18%?“ uvedl Revolta své video na TikToku.

„Ať si každý říká o Babišovi co chce, kdo chce. Já nejsem jeho fanoušek, ale za něho byla inflace 6%,“ dodává v dalším úseku videa. „Vláda se neustále vymlouvá na minulou vládu nebo válku. Člověk se musí hodnotit podle výsledků, nebo podle toho, jak na vás působí,“ dodává Revolta ke konci jeho videa.

Během prvního dne proletělo video napříč TikTokem a vidělo ho více než 160 tisíc lidí. Nečekal však, že ohlasy budou spíše negativní. „Takže tvrdíte, že za inflaci v ČR může Fiala? A kdo může za inflaci v Německu, Maďarsku, Polsku nebo Slovensku? Taky Fiala?“ píše v komentářích jedna ze sledujících.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama