in

Video: Český streamer zmlácen v Polsku díky vtípku od fanouška!

twitter.com youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, jak už to tak na platformě Twitch bývá, většina streamerů využívá umělou inteligenci ke čtení zpráv od svých fanoušků v momentu, kdy jim pošlou donate, neboli nějakou sumu peněz jako podporu. Takovéto automatické čtení je možná fajn, ale jak sami uvidíte dnes, může se vám i pěkně vymstít. Zvláště “ve špatných rukou”.

Když se řekne přezdívka Novby, určitě budete vědět, o kom je řeč. Český streamer, který je znám hlavně díky své extrémní kontroverzi. Není tomu totiž ani tak dávno, co se v přímém přenosu na Twitchi ve spánku posr*l a poté se přímo před diváky na streamu svlékl donaha. A jak to tak vypadá, stala se mu další nehoda.

Rozhodl se totiž, že bude svým divákům streamovat výlet do Polska, konkrétně do historického města Gdaňsk a objevovat krásy města i moře. Jak už je ale z nadpisu zřejmé, výlet nedopadl zrovna podle plánu.

Jelikož Novby vybral od svých fanoušků ze streamu něco okolo 10.000 Kč, udělal si menší tour po místních podnicích, kde se spřátelil s partou místních. Jenže potom se to zvrtlo. Jeden z Novbyho sledujících využil možnosti Text to speech a spolu se štědrým dotanem poslal i velmi vulgární vzkaz v polštině streamerovým novým kamarádům. A jak sami můžete vidět na videu, vůbec se jim to nelíbilo.

Parta místních zřejmě nepochopila, že se jedná jen o nešťastný vtípek, za který streamer nemůže a pustili se do něj hlava nehlava. Novby tak skončil na zemi, ale podle některých zdrojů je v pořádku a kromě další ostudy a pár modřin mu nic není.

Tématem jsme se inspirovali na grunex.com

Reklama