in

Už jste slyšeli píseň „Co Na To David“? Nový song o Shopaholicadel sklízí velký úspěch!

youtube.com youtube.com
Reklama

Ať už jste celosvětovou hvězdou, slavným influencerem nebo běžným člověkem, každého z nás určitě jednou napadla myšlenka, že by mohlo být super, mít o sobě nějakou písničku. Samozřejmě však v tom nejlepším možném kontextu. To se však v případě ódy na Shopaholicadel a Davida tak úplně nestalo. 

Dámy a pánové, slyšeli jste už i vy píseň „Co na to David“? Pokud ještě ne, tak rozhodně doporučujeme. Slovenský youtuber Duklock se orpavdu předvedl a vytvořil něco tak chytlavého, že to z hlavy jen tak nesmažete.

Zde si ji můžete hned poslechnout:

Jak už dodatek v závorce za názvem písně říká, jedná se o parodii a ne o nějaký útočný song s úmyslem někoho poškodit. I tak ale věříme, že z této písně nebude Adéla s Davidem vůbec nadšená.

Například frázemi jako „Co mám dělat? Mám se bát? Holka nenechá mě sr*t!“ nebo „Kvůli ní chcíplo morče, protože je na dovče, život s ní není pogchamp,“ totiž vystihl takové momenty, na které by bylo možná pro ně lepší zapomenout.

Na YouTube ale sklízí opravdu velký úspěch. Již během prvního dne nasbírala úctyhodných 178 tisíc zhlédnutí a věříme, že tohle číslo rozhodně není definitivní. A co na velmi chytlavou skladbu říkáte vy?

Tématem jsme se inspirovali na youtube.com a lajk.iprima.cz 

Reklama