in

Ulice! Co bude příští týden?

instagram.com
Reklama

Ti z Vás, kteří sledují Ulici v TV, jistě zajímá, na co se můžete těšit v příštím týdnu v oblíbeném seriálu. Tento týden budou odvysílány jedny z posledních dílů v tomto roce. Jak letošní rok vyvrcholí? Můžete sledovat na TV Nova nebo na Voyo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Pro Magdu, která založila sbírku pro mobilní hospic jde do tuhého. Čeká jí večeře s neznámým dárcem, který si večeři s ní koupil za 10 000kč. Kdo nakonec bude štědrým dárcem? Bude to bývalý snoubenec Mirek? A jak Magdu před neznámým dárcem ochrání Prokop?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Mezi Márou a Karlou je v poslední době nepříjemné napětí. Na nesrovnalosti mezi nimi přišla už i Věrka a i když by se mezi ně neměla míchat, rozhodne se jednat. S Lubošem pořídí Karle a Márovi netradiční Vánoční dárek. Zachrání tento netradiční dárek vztah Karly a Máry?

Skyler se po příjezdu do Ulice rozhodla získat Frantu zpět. Touží po tom, aby byli zase s Chrisem úplná rodina. Jediný kdo jí v jejích očích v tomto štěstí brání je Bára. Franta se ale Báry vzdát nehodlá a prozatím ji neopustí, i přesto, že se Skyler měl úlet. Skyler je ale rozhodnutá o Frantu bojovat za každou cenu. Vytvoří tedy nemálo nepříjemných situací jak pro Báru, tak ale i pro Frantu a další okolí. Jak Skyler urazí Báru?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Lumír začíná plánovat vánoce a také koho pozvat ke štědrovečernímu rodinnému stolu. Samozřejmě by u něj neměla chybět jeho partnerka Kateřina, i přesto, že se nesnese s jeho máti. Proč Kateřina Lumírovo pozvání odmítne? Sejdou se nakonec na Vánoce? Nebo spolu alespoň stráví Silvestr? Můžete se těšit, na krásné dojemné předvánoční chvilky.

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama