in

Druhá řada minisérie blonďatého idolu? Míří na Voyo už v květnu!

instagram.com
Reklama

Pokud jste loni viděli první minisérii Iveta, už 5. května se můžete těšit na druhou! Bez dvou dní je to přesně do roka a do dne od loňské premiéry. TV Nova přináší na své streamovací platformě Voyo další okamžiky života Ivety Bartošové. V první řadě jsme mohli vidět začátky její kariéry po boku Petra Sépešiho. Druhá série časově přímo nenavazuje, ale ocitáme se až v devadesátých letech. Začátky sólové dráhy zpěvačky tvůrci přeskočili.

Právě v devadesátkách vrcholí zpěvaččina první zlatá éra, kterou však velmi brzy vystřídal také propad. Uvidíme také první bulvárem nafouknuté problémy v Ivetině osobním životě. V příběhu se dozvíme také o vztahu s Rudolfem Hrušínským nejmladším, mateřské pauze i pověstný comeback století díky muzikálu Karla Svobody “Dracula” a platinovému studiovému albu “Ve jménu lásky”.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Děj je provázán především Ivetiným vztahem s Ladislavem Štaidlem, jejím ženatým manažerem a posléze otcem syna Artura. “Iveta je na vrcholu. Její sólová alba se prodávají po tisících, vyhrává ankety popularity, dostává hlavní roli po boku generačního idolu ve filmu ‘Svatba upírů’, má muže, kterého všichni obdivují, plní se jí sen o duetu s Karlem Gottem. Ovšem stále postrádá to, po čem touží ze všeho nejvíc: ničím nepodmíněnou lásku, dítě a rodinu. A přichází první skandál,” shrnuje pozvánku ke svému novému projektu Nova.

V hlavní roli je Anna Fialová a pokračování úspěšné minisérie uvidíme už v pátek 5. května. V roli sestry Ivany uvidíme Elišku Křenkovou, Ivetiny rodiče si zahráli Alena Mihulová a Miroslav Hanuš. Roli Ladislava Štaidla obsadil Ondřej G. Brzobohatý a současně je také autorem doprovodné hudby. Skladatele Karla Svobodu si zahrál Saša Rašilov, jeho ženu Vendulu Svobodovou Karolína Vágnerová, Rudolfa Hrušínského nejml. pak Oskar Hes. V příběhu dále uvidíme herce jako třeba Ján Jackuliak, Daniel Kadlec, Patricie Pagáčová, Miloslav König, Zuzana Onufráková a Ondřej Ruml jako Karel Gott.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Herecké obsazení je tedy rozhodně opět velmi zajímavé a máme se na co těšit. Pusťte si tuto minisérii a vraťte se zpět do devadesátých let. Na premiéru, která se konala v pražské Lucerně, dorazil syn Ivety Bartošové Artur Štaidl i s přítelkyní. Doprovázela je rovněž ochranka. Na akci dorazili mezi posledními, krátce vystoupili před fotografy a pak už odešli sledovat vše na balkón. Odtamtud promítané díly seriálu sledovali hosté herců a tvůrců.

Čerpali jsme z super.cz, musicserver.cz a voyo.nova.cz

Reklama