in

Učitelka spala se svými žáky. S jedním otěhotněla, přestože mu tvrdila, že je neplodná.

instagram.com
Reklama

Britské učitelce bylo devětadvacet let, když si do bytu zvala své žáky. Teď u soudu v Manchesteru vypráví o zničeném snu a chybách, které udělala. S jedním teenagerem otěhotněla i když mu tvrdila, že je neplodná a nemusí tak používat ochranu. Co na to chlapci?

Dnes třicetiletá Rebecca Joynesová u soudu popisovala své selhání vůči jejím žákům. Porušila pravidla pro komunikaci, když si s nimi psala na Snapchatu a zvala je k sobě do bytu v Salfordu na předměstí Manchesteru. Promluvila o tom, že si zkazila svou vysněnou práci hloupými chybami, které udělala.

To, že by nezletilé chlapce zneužila, však Joynesová popřela. První případ je patnáctiletý „chlapec A“. Podle Joynesové s ním nic intimního neměla. Na povlečení její postele se však podle portálu Belfast Telegraph našlo jeho sperma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený iDNES.cz (@idnescz)

S „chlapcem B“ pak prý na pohlavní styk došlo až poté, co učitelka dostala výpověď. Druhému mladíkovi bylo podle Joynesové v té době šestnáct a školu dokončil. Obviněná se tak hájí, že už vůči němu nebyla v nadřazené pozici. S ním později otěhotněla.

Podle detailů případu bylo však oběma klukům pouze patnáct let, když si začali s učitelkou psát a poté se scházet. Ke zprávám se již policie nedostane, jelikož aplikace přes kterou si psali, zprávy maže. Na eroticky laděné zprávy od kluků však Joynesová místo jasného odmítnutí odpovídala smajlíky nebo „nejednoznačnými“ zprávami.

pixabay.com

„Myslím si, že si se mnou hrála. Miloval jsem ji, abych řekl pravdu, a ona říkala, že miluje mě,“ popsal chlapec B s tím, že za ním jednou přišla uplakaná do baru. „Když o tom dnes přemýšlím, bylo to citové vydírání,“ dodal. „Osmnáct měsíců jsem obětoval pedofilovi,“ zmínil také.

„Milovala jsem ho. Byla jsem s ním těhotná,“ hájila se Joynesová. Porota se také dozvěděla, že se s chlapcem neuměla shodnout na tom, jestli si společné dítě nechají, nebo ne. Chlapec k tomu řekl, že mu Joynesová tvrdila, že je neplodná, a že tedy při sexu nemusejí používat ochranu.

Čerpali jsme z idnes.cz

Reklama