in

16letého studenta měla zneužívat učitelka matematiky!

pixabay.com
Reklama

V americkém státě Missouri se dostala do vazby šestadvacetiletá učitelka matematiky. Údajně měla sexuálně zneužívat 16letého studenta. O tomto poměru prý věděl i otec studenta, který souhlasil i s návštěvami učitelky u nich doma. Spolužáci onoho studenta tomuto činu napomáhali tím, že fungovali jako hlídači.

Dle deníku The New York Post mladá žena uprchla do Texasu, aby se vyhnula zatčení. Policisté ji ale minulý týden dohledali a zatkli. Spolužák zneužívaného studenta nahlásil školnímu referentovi intimní vztah mezi učitelkou a studentem. Referent následně kontaktoval místního šerifa. To vše během prosince loňského roku.

Učitelka byla čerstvě rozvedená a má dvě svoje děti. Už dříve se pustila do křížku s vedením školy kvůli svému vyzývavému oblečení. Nosila upnuté legíny, hluboké výstřihy a ke studentům se přibližovala až příliš. S chlapcem měla mít sexuální styk i v budově školy, zatímco ostatní studenti hlídali, aby je nikdo nepřistihl.

@abbylynn0715 26 year old Missouri teacher Hailey Clifton-Carmack was arrested on January 5th for her involvement with a 16 year old student! #fyp #foryou #crime #truecrime #crimetok #crimestories #missouri #teacher #student #badteacher #texas #police #news #update #viral #viralvideo #xyzbca ♬ original sound – Abby Blabby 💗

Po zatčení žena popřela jakýkoliv sexuální styk se studenty. Policie ale díky soudnímu povolení získala soukromá data z jejího mobilního telefonu. Ta dokázala, že ke zneužití studenta došlo. Celý incident se odehrál na střední škole Laquey High School. Tato škola byla prvním pracovním místem učitelky.

@user7153771377284 Missouri teacher arre*sted on r*pe charges. Allegedly had other students be a “look out” while it was happening #missouri #news #awareness #triggerwarning #haileycarmack #justice #gross #truecrime #badteacher #truecrimecommunity #texas #laqueyhighschool ♬ NevadaDJ(抖音热播) – 苏鹤&萌妹

Z pracovního místa byla samozřejmě propuštěna. Zároveň čelí několika obviněním: ohrožování výchovy dítěte, znásilnění, sexuální kontakt se studentem a obtěžování dětí. Kauce byla soudem stanovena na čtvrt milionu dolarů (5,6mil. Kč). Postih hrozí i otec chlapce, který o celém incidentu věděl. Otec skončil ve vazbě a soud mu stanovil kauci na padesát tisíc dolarů (1,1 mil. Kč).

Inspirovali jsme se na novinky.cz

Reklama