in

Léčebná terapie nebo incest? Šílený případ zneužívání z Lounska. Vinu obžalování necítí.

pixabay.com
Reklama

Naprosto neuvěřitelný a nepochopitelný případ zneužívání projednávají u Krajského soudu v Ústí nad Labem. Žena a muž jsou obžalovaní za dlouhodobé pohlavní zneužívání svého nezletilého syna. Vinu však ani jeden necítí, tvrdí, že šlo o zdravotní terapii. Hrozí jim až 12 let vězení.

Žaloba muže a ženu viní ze znásilnění, zoofilie, přechovávání omamných látek a dalších činů. Provádět je měli v letech 2012 až 2016, kdy žili společně s nezletilým synem v obci na Lounsku. S nechutnými praktikami začali, když bylo chlapci 7 let. Léčili prý tímto způsobem jeho pomočování.

„Nesouhlasím s tímto procesem, cítím se v plném rozsahu nevinná,“ zopakovala u úterního procesu žena. V pondělí o sobě prohlásila, že je svobodná lidská bytost. Její partner se označil stejně. Výpovědi jsou až neuvěřitelné. Žena například řekla, že neví, odkdy je sex legální a že je incest trestný. „Celý lidstvo vzniklo z incestu. Chtěla jsem mu poskytnout to nejlepší. Měla jsem pocit, že se mu to líbí,“ vypověděla.

pixabay.com

S partnerem prý dlouhá léta studovali tantrické a jiné filozofie a došli k závěru, že sexualitu, pokud se koná s informovaným souhlasem dotyčného, lze využít ke zdravotním účelům. Synovi vše předem vysvětlili, že je to pro jeho dobro a měli jeho souhlas. Nesouhlasí s tím, že by sex se synem dělala pro své vlastní uspokojení. Všechny praktiky dokumentoval její partner.

„Partner má obrovské znalosti v tom oboru, tak nás podporoval, abychom urinoterapii prováděli. Občas si vyžádal, abych mu počůrala záda, protože mu to pomáhalo na bolesti zad po úrazu. Uriny je omezené množství, je vzácná,“ řekla mimo jiné obžalovaná.

pixabay.com

Ke svému uspokojení využívali obžalovaní také psa. „Snaha byla jemnými způsoby přimět zvíře, aby ejakulovalo a aby se sperma mohlo použít ke zdravotním účelům,“ řekla žena s tím, že se domnívá, že se to psovi líbilo a že to potřeboval. Zoofilie se účastnila ještě další žena, její případ se však projednává samostatně.

U chlapce, který je dnes již plnoletý, se projevuje podle státní zástupkyně syndrom týraného dítěte, trpí posttraumatickým stresovým syndromem, který vyžaduje několikaletou léčbu. Jeho výslech bude proveden skrz videokonferenci.

Dále tento pár zneužil také teprve dvouměsíčního vnuka. Žena pila jeho moč při přebalování, jelikož prý je ozdravnější než od dospělého, protože není tak zatížená. Byla zvyklá ji proto pít. Jakýkoli trest však odmítá, jelikož se cítí potrestaná už tím, že jí soud odebral rodičovská práva. Muž při procesu často filozofoval, opakovaně kritizoval státní systém a podle něj nemocnou společnost.

Čerpali jsme z novinky.cz, extra.cz

Reklama