in

Trhá Marek Ztracený rekordy? 3x vyprodaný eden!

instagram.com
Reklama

Jak jsme Vám slíbili v předchozím článku, přinášíme informace, jak to dopadlo s přidáním koncertu Marka Ztraceného. Pro ty, kteří nevědí o co jde, krátce shrneme, co se vlastně odehrálo.

Miroslav Slodičák alias Marek Ztracený vyhlásil na nějakou dobu ve své kariéře pauzu a uvedl termín svého (na nějakou dobu) posledního veřejného koncertu na 17.6.2023. Vzhledem k téměř okamžitému vyprodání lístků přidal další termín a sice neděli 18.6.2023. I tento termín byl ovšem během chvíle beznadějně vyprodán. Nastala tedy otázka. Přidat třetí termín? Podrobnější info najdete v našem předchozím článku.

VÁŠNIVÉ DISKUZE, DOHADY I NEPŘIJEMNÉ KOMENTÁŘE. To vše musel Marek a jeho tým zažít, při rozhodování o přidání dalšího, pátečního, termínu. Mnoha lidem přišla situace nefér, vzhledem k tomu, že chtěli mít první a ojedinělý koncert. Dle názorů těch, kteří si to takto malovali, by se Marek neměl snažit vyhovět všem, ale dodržet své slovo posledního a jedinečného koncertu. Nicméně převažoval názor těch, kteří s přidáním koncertu souhlasili, ať už to byli přející fanoušci, co lístky koupit stihli, nebo ti, kteří teprve na své štěstí čekali. 16.6.2023 TEDY KONCERT BUDE!

Ale ani při třetím boji o lístky se to neobešlo bez dramatu. Fanoušci nastartovaní na koupi lístků opět zavařili prodejní síť. Nicméně tentokrát to vypadá, že se dostalo opravdu na všechny. Dokonce pár míst na stání ještě zbylo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Na svém facebookovém profilu Marek průběžně informoval ohledně prodeje lístků a tentokrát to vypadá, že čtvrtý termín opravdu vyhlášen nebude. Spousta fanoušků se ohrazovalo, proč se tedy nepřesune koncert z Edenu třeba na Strahov. Na to napsal Marek krátké vyjádření: “Těch variant bylo ve hře do poslední chvíle víc, ale nakonec jsme se vydali tímhle směrem, který nás od začátku lákal. Jasně, nejvíc by se nám určitě líbila myšlenka legendárního Strahova, ale tenhle stadion, kde hráli svůj koncert Nedvědi nebo Rolling Stones už dávno nefunguje. Respektive poslední koncert na Strahově se odehrál před 20 lety a je v dezolátním stavu.”

Co je tedy jisté, že na nějakou dobu poslední veřejné vystoupení Marka Ztraceného se odehraje během celého víkendu 16. – 18.6.2023. Ti z Vás, kteří by se chtěli zúčastnit se mohou ještě zkusit poprat o pár posledních lístků na stání.

Inspirovali jsme se na facebookovém profilu Marka Ztraceného

Reklama