in

Thor si dává pauzu! Herec Chris Hemsworth se bojí o své zdraví.

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý z nás může kdykoli onemocnět. Bez ohledu na to, jestli jsme slavní a bohatí nebo žijeme ve střední či nižší společenské třídě, nemoc si nevybírá. A obzvláště v případě, kdy k nějakému takovému onemocnění máte genetické predispozice. O tom by vám mohl říci své i slavný Hollywoodský herec Chris Hemsworth.

Pokud vám náhodou nic neříká jeho jméno, tak věříme, že na superhrdinu Thora z Marvel Studios si určitě vzpomenete. Svalnatý charismatický blonďák s modrýma očima, který si získal srdce nemálo žen, má obavy o své zdraví a dává si od herectví pauzu.

Během natáčení nového seriálu Limitless od National Geographic, který budeme moci sledovat na Disney+, se právě díky nedávným rozsáhlým testům dozvěděl, že v jeho případě je osmkrát až desetkrát vyšší šance, než u běžné populace, že se u něj rozvine Alzheimerova choroba.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Když se nad tím zamyslíme, tak se jedná o celkem smutný paradox. Chris, který natáčí seriál o překonávání svých limitů, aby našel odpověď na otázku dlouhověkosti, nyní čelí hrozbě rozvinutí velmi děsivého onemocnění, díky kterému by zapomenul na všechny své blízké.

Není se proto čemu divit, že herec v americkém ranním pořadu „Good Morning America“ od ABC oznámil, že si po skončení turné dopřeje velkou dávku odpočinku a volna, které bude věnovat svým dětem a ženě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @greatestreactions

Držíme tak Chrisovi palce a doufáme, že své slovo o odpočinku opravdu dodrží. Přeci jen, když má člověk tu možnost ve svém životě zpomalit a snažit se předejít něčemu takovému, jako je právě Alzheimer, tak by toho měl zavčasu využít. 

Tématem jsme se inspirovali z facebook.com

Reklama