in

Survivor! Velká herní chyba?

instagram.com
Reklama

Tentokrát nás čeká 40. den na ostrově. Po dramatické kmenové radě, kde Jiří dobrovolně odstoupil ze hry a vypadl oblíbený hráč Švanci nás čekal nějakou dobu klid. Nicméně kmen Rebelů doprovází smůla a již pět proher za sebou. Kmen Hrdinů má díky tomu dosti převahu. Dostávají nejen odměny v podobě jídla nebo party, ale také odměny v podobě vzkazů od blízkých, což je pro kmen Rebelů dosti demotivační.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

V kmeni Hrdinů tentokrát při soutěži o imunitu nehraje Matěj.  I přesto, že Hrdinové měli během souboje velký náskok, nakonec ho dokázali ztratit během hrabání klíče. Rebelové si dokonce díky rychlému vyhrabání získali náskok a do úspěšného finále je dovedla Žaneta. Kmenová rada tedy čekala kmen Hrdinů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Soutěž o individuální imunitu byla opět velmi náročná a také dost o náhodě díky větru. Po dlouhém souboji nakonec imunitu vyhrál Tomáš. Kmen ovládlo řešení a handrkování se o to, kdo půjde do duelu. I přesto, že nebylo v díle přímo řečeno, že stále platí genderové pravidlo, je tomu tak. Mnoho možností na duel tedy není.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Nejvíce aktivní se v kmeni zdál být Pítr, který všechny obíhal a plánoval, jak se vyhnout kmenové radě. Bohužel díky tomu, že plánoval akci proti Pepovi, si jen upevnil terč na zádech, který má. Vzhledem k tomu, že má Pítr skrytou imunitu, se kmen snaží narafičit vše tak, aby ji nepoužil. Tomáš s Matějem mu tedy slíbili, že do duelu ho určitě nezvolí. A i když už Tomáš dopředu věděl, že lže, rozhodl se tentokrát Pítra přelstít. Pítr mu bohužel uvěřil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Při hlasování měl nejvíce hlasů Filip. Tomáš zvolil do duelu Pítra, což ho velmi mrzelo a byl to pro něj pravděpodobně šok. Rozhodně v tu chvíli začal velmi litovat svého rozhodnutí nepoužít skrytou imunitu. A ještě více ho to jistě mrzelo ve chvíli, kdy v duelu vypadl. I přesto, že se po internetu šíří fámy, o podvádění Filipa, vše bylo vzhledem k pravidlům korektní a ve chvíli kdy Pítrovi spadli kostky již bohužel nešlo nic dělat. Na streamu sám Pítr zalitoval, že imunitu měl použít, ale život jde dál. Skrytá imunita připadla tedy jeho spoluhráčce Andree. 

Inspirovali jsme se na voyo

Reklama