in

SURVIVOR Česko 2023: Kdo, s kým, jak a proč..SPEKULACE a skuteční soutěžící!

instagram.com
Reklama

Těšíte se na další ročník Survivor Česko? Pokud jste si tuto drsnou reality show oblíbili už loni, tak se letos určitě nezapomeňte dívat! Je začátek roku a s ním se pomalu blíží odlet soutěžících do Dominikánské republiky. S tím jak se show blíží, postupně přibylo spekulací o tom, jaká slavná jména budeme moci letos na ostrově v boji o přežití sledovat. Spolu s tím, kdo už je jistý nebo kdo naopak odstoupil nebo se o něm jen spekulovalo, vám přinášíme shrnutí toho nejnovějšího a nejdůležitějšího.

Survivor Česko 2023 je rozhodně tou nejdrsnější a nejextrémnější reality show na světě. Vítěz získá nejen trofej, kterou může hrdě zvednout nad hlavu, ale také nádhernou výhru 2 500 000 Kč! Vlna spekulací, kdo ze slavných a známých osobností by mohl na ostrov odletět, se internetem přehnala jako lavina. Třeba Jiří Langmajer, kterého toto tvrzení velmi pobavilo, jelikož byl v té době na dovolené a nestihl by podle něj dojet domů a hned pár dní na to odletět zase jinam.

Dále se mluvilo o Romanu Tomešovi, který musel účast zrušit kvůli operaci. Survivoru 2023 se měla zúčastnit také herečka Anna Kadeřávková, ta však na poslední chvíli odstoupila z osobních důvodů. Nebo to byl strach? Jejím bývalým přítelem byl Daniel Štrauch alias GoGo, který měl v soutěži problém s jídlem, spánkem nebo škorpionem a určitě si o tom spolu povídali…Každopádně kdo se tedy letošní soutěže o přežití opravdu zúčastní?

Je jasné, že jistotu o tom, koho skutečně uvidíme na obrazovkách soutěžit získáme až v den premiéry prvního dílu na Voyo. Nicméně podle redakce eXtra.cz jsou zaručení účastníci zatím tito:

  • zpěvák a muzikálový herec Martin Schreiner
  • herečka, zpěvačka a tanečnice Radka Pavlovčinová
  • muž roku 2016 Josef Kůrka
  • herec a moderátor Václav Matějovský
  • bývalá go-go tanečnice, moderátorka Oktagonu a influencerka Kateřina Klinderová alias Kundosaki
  • pokerová hráčka Barbora Mlejnková
  • herečka Karolína Krézlová
  • bývalý fotbalista Petr Švancara

Samotná lokalita, kde se bude letos Survivor natáčet, byla soutěžícím oznámena až v pokročilejších kolech a souvisela s tím, že bylo potřeba zajistit potřebná očkování před odletem do Dominikánské republiky. Stejně jako loňský rok se i letos přihlásily tisíce lidí, aby z nich byli vybráni ti nejlepší. Ti pak budou postaveni proti sobě ve dvou kmenech.

Každý kmen bude muset bojovat sám za sebe. Co si nepostaví a nevybojují, to nebudou mít. Žádné výjimky. Vše co si s sebou mohou soutěžící vzít, je pár kusů oblečení, boty a ponožky. O vše ostatní budou bojovat. V souboji o imunitu se vždy rozhodne, který kmen půjde na kmenovou radu a vyloučí jednoho účastníka ze svých řad.

Ve chvíli kdy klesne počet lidí na polovinu, kmeny se sloučí do jednoho. Tým poté zaniká, ale většinou jde o utváření aliancí. Přesto soutěží už každý za sebe. Před každým vyřazením mohou hráči získat ve hře imunitu. Ta je zároveň ukrytá někde poblíž tábora a je na každém, kdo ji najde a kdy ji využije.

Koho nakonec na ostrově v boji o přežití skutečně uvidíme, na to si budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně už teď si můžete vsadit na některá výše zmíněná jména. Moderátorem letošní řady bude opět Ondřej Novotný. A tato řada bude rozhodně drsnější a mnohem náročnější než ta loňská.

Koho byste nejraději viděli vy?

Tématem jsme se inspirovali z tv.nova.cz, extra.cz, super.cz, extra.cz

Reklama