in

Podvod v Survivoru! Filip předem věděl, že musí odejít dřív, teď mu hrozí pokuta!

instagram.com
Reklama

Odchod hasiče Filipa Křížka z reality show Survivor je stále plný otázek. Teď se však provalilo něco, co by asi nikdo nečekal. Nejzajímavější na tom je to, že to přiznal sám v jednom podcastu s názvem A-Cast. Dopředu prý věděl, že nemůže zůstat do finále, jelikož by kvůli tomu přišel o práci i byt. Co na to říct. Neuvěřitelné.

Filip si sám zadělal na problém. Oficiálně tvrdil, že chce domů kvůli stesku po rodině. Ve skutečnosti to bylo jinak a pěkně tím naštval dost diváků. Kvůli tomu, aby mohl jít do duelu, jeho kmen schválně prohrál imunitu. To byl jen první krok. Filip pak začal tvrdit, že chce jít do duelu, aby si vlastně uvědomil, jestli chce zabojovat nebo chce domů.

Filip byl na začátku Survivora velmi ambiciózní, zdálo se, že chce vyhrát za každou cenu. Ne každému divákovi jeho vystupování sedlo, ale postupně se začal měnit. Jednou přišel s tím, že se mu stýská po rodině a nechce už na ostrově být. Nesetkal se s pochopením. Přesto pro něj celý kmen prohrál imunitu, aby mohli jít na kmenovku a Filip do duelu.

Po vyřazení Filip v několika rozhovorech přiznal, že si vzal v práci volno jen na čtyři týdny a musel se kvůli tomu vrátit. „Já jsem věděl, že když tam zůstanu, přijdu o práci a vezmou mi byt. Kdybych se nevrátil do určité doby, tak mě vyhodí z práce,“ uvedl v podcastu A-Cast. Ani moderátor mu to nejdříve nechtěl věřit.

Filip svou situaci ještě rozvedl: „Řekl jsem si, že buď vyhraju, nebo přijdu o všechno, já jsem fakt sázel na jednu kartu. Už na castingu jsem říkal, že budu sázet na jednu kartu. Tam jsem se rozhodl, že tu kartu stáhnu, zabalím si věci a raději to odpálím pryč. Jak se blížil ten čas, tak jsem věděl, že už se musím rozhodnout. Začalo mě to lámat a říkal jsem si, jestli zůstanu, anebo nezůstanu. Před odletem mi řekli, že budu mít volno jenom měsíc a jinak to nepůjde. Tak jsem řekl, že se rozhodnu až tam a odletím.

Filip si zřejmě neuvědomil, co tímto přiznáním způsobil. Nedává to smysl. Sám si na sebe ušil bič a pokuta ho zřejmě nemine. „TV Nova ani produkce pořadu o Filipových závazcích předem nevěděly. Každý z účastníků se zavazuje k tomu, že mu nebrání žádné závazky účastnit se natáčení po celou jeho dobu. Pokud Filip porušil smluvní podmínky, hrozí mu vysoká pokuta,“ uvedla kreativní producentka Adéla Brož. 

Co na to říkáte vy?

Čerpali jsme z refresher.cz

Reklama