in

Survivor 2023 v plném proudu!

instagram.com
Reklama

Dlouho očekávaný první díl Survivor Česko a Slovensko již odvysílalo Voyo. Momentálně na Voyo můžeme vidět dokonce i druhý díl. Na TV Nova se na díly můžeme těšit již od 1.2.2023. Představení účastníků máme za sebou, i první soutěže. Kdo zavinil prohru celebrit a kdo je nakonec zachránil od zimy? 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

První díl reality show Survivor nám představil dva kmeny. Rebelové a hrdinové se přesunuli na ostrov a začala první bitva o odměnu. Hrdinové se na ostrov dostali seskokem z vrtulníku, rebelové přeplaváním z lodi. První výzvou byla bitva o to nejdůležitější – oheň a k tomu další neméně důležité věci jako rýže, sekery či jiná vybavení. Tuto výzvu vyhrál kmen rebelů a tak musel kmen hrdinů, známých celebrit, snést první nepříjemnou prohru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Členy hrdinů čekal následný výběr dvou věcí a zvolili si hrnec a mačetu. Nejdřív se výběr zdál jako nešťastný nicméně pravděpodobně velmi důležitý člen kmenu nás velmi brzy přesvědčil o opaku. Právě Petrovi, známého z reality show Love Island se podařilo díky poklici od hrnce rozdělat oheň bez křesadla. Což je velmi neobvyklé a rozhodně si tím zajistil důležitou pozici v kmeni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Oba kmeny si museli postavit přístřešek, což vedlo k prvním vážným debatám a seznámením mezi účastníky. Vznikají první aliance a přátelství, ale také se objevují první nesympatie a plány na vyřazování prvních členů. Kmen hrdinů si napravil reputaci hned při druhé výzvě, kdy vyhrál s úžasným scóre 5/1 skvělou odměnu – 2 brambory pro každého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama