in

Survivor! Dražba a dopisy od přátel.

instagram.com
Reklama

Máme tu další díl reality show Survivor 2023. V minulém díle po dramatické kmenové radě vypadla Bára v duelu s Kateřinou. Některým členům se začíná stýskat. Pítr dokázal najít skrytou imunitu. Jak budou vypadat další soutěže a vyčistí se vzduch v kmeni Hrdinů po vypadnutí Báry?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

V kmeni Hrdinů je to o poznání klidnější. I dle slov Kateřiny se vzduch v kmeni vyčistil, i když si nemyslí, že by to bylo díky odchodu Báry. V prvním souboji o odměnu soutěžící hráli o dopisy od rodin a čokoládový dort s kávou. Především výhra dopisů rozhodila většinu soutěžících ještě před soubojem. Tomáš se souboje ze zdravotních důvodů neúčastnil. Dlouhý a velmi složitý parkur obsahující hodně bahna a zakončený pokropením bahnem vybraného člena nakonec vyhrál kmen Hrdinů. Může se tedy těšit na dopisy od rodin a v neposlední řadě na čokoládový dort a kávu.

Kmen Rebelů prohra této důležité výzvy velmi rozhodila. Nicméně neotálí a někteří členové se snaží najít skrytou imunitu. Kmen hrdinů si odměnu velmi užil. V dalším souboji o odměnu se soutěžící mohli těšit na peníze, které následně budou moci utratit na aukci. Souboj o odměnu vyhrál kmen Rebelů a tak jim každému připadne 2000 pesos. Kmeni Hrdinů každému připadne 1000 pesos.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Lída vydražila zmrzlinu, Tomáš vydražil velkou porci KFC a rozdělil se o ní s Jiřím. Žaneta vydražila možnost vyčistit si zuby a ještě k tomu misku s bonbóny. Švanci jako první z kmene Hrdinů vydražil vařený kravský mozek, sníst ho pro něj bylo velmi náročné a nemohl se s nikým rozdělit. Barbora vydražila pivo a chipsy, ale pivo není úplně její oblíbené, takže z výhry nebyla moc nadšená. Jiří si vydražil drink z ananasu. Pepa vydražil skrytou výhru, kterou si mohl odvést na ostrov. Kristián vydražil pizzu a následně sprchu se šamponem a ručníkem. Řízek s bramborovým salátem se podařilo vydražit Matějovi. Lívance vydražil Martin z kmene Rebelů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Dále byla možnost vydražit na 3 dny polštář a matraci k pohodlí na ostrově. Tuto možnost využil Jiří. Poslední skrytou odměnu vydražil Adam. Skrytý pod touto odměnou byl kokosový ořech. Kmen Hrdinů vzhledem k možnosti přihazování menších částek neměl moc možnost cokoliv vydražit. Na konci  pořadu z nepochopitelných důvodů přistálo hodnocení vztahu Pítra a Andrei od Soni (první vypadlé účastnice). Díky tomuto, ale i dalším nesrovnalostem začíná z řad diváků na pořad Survivor poměrně ostrá kritika.

Inspirovali jsme se na voyo

Reklama