in

Super nápady na využití plastu? 10+ kreativních tipů.

facebook.com facebook.com
Reklama

Dámy a pánové, dnes se budeme bavit o plastech. Ale nemusíte se bát. Nepůjde o žádnou nudnou přednášku o tom, jak jsou plasty pro naše planetu škodlivé, jak jich je všude hodně a nebo něco podobného. Dnes se na ně podíváme z té kreativnější stránky. Jste zvědaví? 

1. Skleník

Jelikož žijeme v tzv. době plastové, tak je tento způsob využití plastů podle nás naprosto dokonalý!

2. Zavlažovač

Tady vidíte, jak si jsou lidé schopni poradit, když něco potřebují, ale momentálně to nemají. Nedivili bychom se, kdyby na podobný způsob si někdo vyrobil střechu.

3. Sněhulák

No není to krásné? Rozhodně se nám tento nápad líbí a to o dost více, než kupování jiných plastových dekorací.

4. Loď

My bychom tomu sice absolutně nevěřili, ale když si s sebou na “palubu” vzal i svoji ženu, tak svému výtvoru asi očividně věří.

5. Květiny

není to sice asi nic, co byste si nechali například v obýváku jako dekoraci, ale a zahradu by to nemusel být špatný nápad.

Reklama

6. Květináče

Velmi krásné a levné využití. Květináče jsou poměrně drahé a tady sami vidíte, že stačí plast pomalovat a vypadá vážně úžasné. Navíc tím můžete i zabavit děti.

7. Křeslo

Vypadá to jako opravdu majestátní trůn! Avšak sedět bychom na tom úplně nechtěli. Nemyslíte si, že by to při každém pohybu vrzalo?

8. Zvon

A máme tu další vánoční dekoraci, kterou si snadno a sami můžete vyrobit doma, namísto kupování nových drahých a opět plastových věcí.

9. Iglů

Tak to je rozhodně úžasný nápad pro děti na zahradu. Obzvláště, když už zimy nejsou díky oteplování takové, jaké bývaly.

10. Pohovka

Myslíme si, že by vrzala úplně stejně jako to křeslo, které jste tu už dnes mohli vidět. Ale palec nahoru za kreativitu a provedení!

11. Andělé

A máme tu poslední nápad na vánoční dekoraci. A abychom byli upřímní, tak tato se nám líbí asi ze všeho nejvíce. Možná je to díky tomu barevnému provedení.

12. Závěsné květináče

Kdybyste chtěli něco takového avšak ze skutečných květináčů, tak věříme, že byste se nedoplatili. Což v tomto případě to máte téměř zadarmo a navíc se zbavíte i nějakého toho odpadu.

Tak co na tyto nápady říkáte, dámy a pánové? Jelikož se považujeme za ty kreativnější jedince, tak některé nápady si ukládáme a rozhodně se do toho jednou pustíme. A co vy a plasty? Pokud jich máte doma přebytek, zkusíte si taky něco vyrobit? 

Čerpali jsme z facebook.com

Reklama