in

Strach o Britney Spears! Lítá zase v problémech?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Není to tak dávno co jsme všude na sítích mohli vidět  #FreeBritney. Toto hnutí žádalo o zrušení opatrovnictví Britney a navrácení její osobní i finanční samostatnosti. Nesvéprávná byla zpěvačka celých 13 let a všichni doufali, že jakmile se ho zbaví, bude to její nejšťastnější období. Bude konečně volná. Po roce a půl od zrušení se však zdá, že tomu tak není a fanoušci i rodina si o Britney začínají dělat starosti. Co se s ní děje?

Britney Spears byla zbavena svéprávnosti v roce 2008, protože se úplně zhroutila. Otec James Spears byl jejím opatrovníkem dlouhých 11 let. V září 2019 však musel kvůli chatrnému zdraví odstoupit a nahradila ho manažerka Jodi Montgomery.

Otec po dobu svého opatrovnictví mohl Britney prodávat její majetek, zastoupit ji v obchodních záležitostech, omezovat jí návštěvy. Mohl požádat o zákaz přiblížení osobám, které ji podle něj špatně ovlivňovaly. Každý nákup, který Britney udělala musel být zaznamenán ve výročních zprávách apod. Na začátku ji to možná pomohlo, aby neudělala nějakou hloupost ale časem se z toho stalo spíš vězení, ze kterého se nemohla dostat ven.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený River Red (@britneyspears)

Za její následné úspěchy na turné mohl buď její celkově už lepší zdravotní stav nebo právě důsledné opatrovnictví otce. Názory na to se velmi rozcházely. Hnutí #FreeBritney se během let rozjelo a když několik příspěvků olajkovala i její matka, lidé si začali myslet, že na tom něco možná bude.

Nyní je Britney svobodná a její práva jsou zase jen její. Přesto se o ní začala rodina obávat. Redaktorka Daphne Barak s nimi strávila nějaký čas a z rozhovoru pro Mail On Sunday je zřejmé, jak vážné jsou jejich obavy. Členové její rodiny tvrdí, že je závislá na pervitinu. Redaktorka upozornila, že situace kolem zpěvačky je mnohem horší než čekala a než si myslí veřejnost.

Její příspěvky na Instagramu (často obnažené) přitom mnohdy napovídaly tomu, že by Britney mohla mít potíže. „Obávám se, že je na pervitinu. Modlil jsem se, aby to někdo zveřejnil a aby se probudila. Je to děsivé. Je to matka mých chlapců,“ přiznal Kevin Federline. Synové Preston a Jayden se s Britney odmítají potkávat. Navíc podle nich byli svědky, jak byly do jejího domu distribuovány drogy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený River Red (@britneyspears)

Zpěvaččin otec Jamie se redaktorce svěřil, že se obává, aby jeho dceru nepotkal podobný osud jako Amy Winehouse. Ta zemřela kvůli závislosti na drogách v pouhých 27 letech. „Pokaždé, když zazvoní telefon, bojím se, že přijde zdrcující zpráva. Nechci, aby se kluci jednoho rána probudili a zjistili, že se jejich máma předávkovala,“ přiznal Federline, který se hodlá se syny přestěhovat na Havaj.

Kde je pravda sice nevíme, ale už několik příspěvků Britney na sítích bylo poněkud znepokojivých. Na druhou stranu žila dlouho skoro jako ve vězení, pod neustálou kontrolou všeho co dělá a tak možná si jen užívá svobodu. Nebo je to jinak a vrátila se k drogám?

Co si o tom myslíte vy?

Čerpali jsme z super.cz

Reklama