in

Stojí skladba Baby Shark za smrtí vězně? Dozorci jej měli údajně písní mučit.

youtube.com
Reklama

Když se řekne – jmenuj tu nejotravnější písničku, jakou znáš – co bude ta první, na kterou si vzpomenete? I když každý z nás bude mít více typů a budou se lišit, v jedné písni se určitě shodneme. Zdá se, že Dětský hit Baby Shark je natolik vlezlý, že se z něj stala mučící metoda!

Jsou to již dva roky, co jeden vězeň z Oklahomské věznice obvinil dozorce z toho, že jeho a ještě pár dalších vězňů mučili právě písní o rodině žraloků. Vybrané vězně měli posadit na židli ke zdi, připoutat je k nim a tento otravný hit jim stále dokola a dokola pouštět. Podle dozorců mělo jít jen o nevinný vtip, avšak vězni to tak nevidí a podali na ně trestní oznámení.

Navíc, nejen že soudní proces ještě není ani zdaleka u konce, ale v neděli 25.6. jeden z údajně mučených vězňů byl nalezen mrtvý ve své cele a to 3 dny po tom, co se vrátil do stejné věznice k nástupu trestu. Právník již mrtvého vězně označil tyto okolnosti za znepokojivé.

Jen tak pro zajímavost, skladba Baby Shark má k dnešnímu dni na YouTube 5,5 milionů zhlédnutí a před dvěma lety byla dokonce nejsledovanějším videem na YouTube. Jestli by ale tato skladba opravdu dokázala zabíjet? To si nejsme tak úplně jistí a počkáme si na rozhodnutí soudu.

Tématem jsme se inspirovali na magazin.aktualne.cz

Reklama