in

Droběna z RedFace otevřela staré rány: Bývalý přítel jí zabil syna. Jak se tragédie stala?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Lucie Kotlárovou alias Droběnu si většina zapamatovala hlavně kvůli její účasti v RedFace. Její postava vážící 250 kilogramů byla nezapomenutelná. Její pokus o kotoul také. Ne všichni však vědí, čím si jako mladá musela projít a že ji to poznamenalo na celý život.

Lucie se se svým tragickým příběhem podělila na sociálních sítích. Tvrdí, že žal ze ztráty dítěte zajídala a to je také důvodem proč je nyní na astronomické váze. Za smrt teprve ročního syna mohl její bývalý přítel, který si nyní odpykává trest ve vězení.

“Začalo mi chodit hrozně moc dotazů, proč jsem tak tlustá a jestli se za to nestydím. Tlustá jsem proto, že se mi stala jedna velmi tragická věc, a to, že jsem přišla velmi mladá o dítě. Do jiného stavu jsem přišla v 18 letech. V 19 letech jsem porodila chlapečka, který zemřel v necelém roce,” prozradila Droběna.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

“A proč zemřel? Protože jsem měla takového zmetka, který prostě není ani člověk. Já nevím. Vytáhnul nám propanbutanovou láhev z kamen a ona bouchla. Vypálilo nám to barák a já jsem přišla o dítě,” přiznává se slzami v očích. “Jak ale říkám, karma je zdarma. Ten blbec teď sedí, dostal asi dvacet let za vraždu Vietnamce,” dodává.

A jelikož Lucie nevěděla co si dál počít, začala svůj žal ve velkém zajídat. Skončila na váze jako je dnes. “Nevěděla jsem, co mám dělat, a začala jsem jíst. Začala jsem to zajídat a dostala jsem se na tuhle váhu. Aktuálně se snažím to dát dolů. Mám dole 13 kg, ale nejde to tak rychle,” popisuje své plány do budoucna. Předtím, než měla své první dítě, vážila 110 kg. “Když by mi nezabil dítě, tak bych takhle nedopadla,” říká naprosto zlomeně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

Mnoho lidí se také ptalo, proč má Lucie na těle divné skvrny. Vysvětlila: “To jsou popáleniny třetího stupně. Něco mám na rukou, něco mám na nohou. Některé jsou jenom obyčejné štípance od komárů. Já si to potom rozškrábu a strhnu strup a zůstávají mi tam jizvy. Ale opravdu nemám svrab,” zakončila nepříjemný dotaz.

Každopádně díky účasti v RedFace se jí život obrací k lepšímu. Po týdnech tréninku na sobě pozoruje změny. Předtím prý ani nebyla schopna přejít zahradu. To, že vydržela prakticky čtyři kola, ji velmi mile překvapilo. Třeba jí to nakopne a časem zhubne přebytečná kila, která jí brání ve větším pohybu. Uvidíme.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama