in

Soud poslal YouTuberku na 60 let do vězení! U soudu se ukázalo, že týrala své děti

today.com
Reklama

Matka šesti dětí a majitelka velmi populárního YouTube kanálu s názvem 8 passengers, Ruby Frank, byla spolu s její kamarádkou odsouzena s trestem až 4x 15 let vězení za šikanu a špatnou výchovu jejich dětí. Žalobce u soudu popsal hrůzu, ve které musely děti žít.

Americká YouTuberka Ruby Frank, která spolu se svým manželem natáčela videa o výchově dětí na kanál 8 passengers. Její kanál získal obrovskou popularitu, což dokazuje také dosažený milník 2 milionů odběratelů. Její výchova však obsahovala velmi drsný přístup a nepřiměřené tresty, což se velkému okruhu lidí vůbec nelíbilo.

Svým dětem měla Ruby zakazovat postele, spánek a v neposlední řadě i jídlo. Vše skončilo až ve chvíli, kdy se jednomu z dětí podařilo utéct k sousedům a zavolat na tísňovou linku. Kluk do tísňového volání také popsal, jak mu Ruby spolu s její kolegyní z branže sypaly sůl, pepř a med do otevřené rány. Soud jim udělil trest ve výši až 60 let ve vězení, proti kterému se mohou odvolat.

Dětem bylo pravidelně odepíráno jídlo, voda, postele na spaní a prakticky všechny formy zábavy. Pravidelně byly izolovány od ostatních když přišli lidi na návštěvu. Děti byly nuceni dělat fyzické úkoly, jako je nošení krabic nahoru a dolů po schodech, sezení u zdi bez židle nebo musely stát celé hodiny v kuse. Prakticky žily v podmínkách koncentračních táborů,” řekl u soudu žalobce Eric Clarke.

Reklama