in

Smutné rozuzlení pátrání po ženě a dítěti v Krkonoších…. Šlo o vraždu a sebevraždu!

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Jistě jste zaznamenali zprávy o velké pátrací akci po ženě a jejím dítěti, k jejichž zmizení došlo 30.12.2022 v Peci pod Sněžkou. Od té doby o nich neslyšel až do 2.1.2023, kdy byli pátracím týmem nalezeni v lese mimo označení trasy. Bohužel však již mrtvé,…

“Odvoláváme pátrání po pohřešované ženě a jejím synovi. Našli je v lese v oblasti Růžové hory členové horské služby. Bohužel bez známek života. Příčinu jejich úmrtí prošetřujeme. Děkujeme všem za spolupráci. #policiehkk,” uvedla na svém oficiálním účtu na Twitteru Policie ČR.

Lidé tak přicházeli s různými scénáři a nápady, co se mohlo nebohé matce s jejím dítětem stát. Někteří si mysleli, že se šli do Krkonošských lesů projít a ztratili se, jiné zase napadlo, že mohli při sáňkování sjet ze sjezdovky do nepříznivého terénu a zranit se. Nakonec však došlo na nejhorší.

“Na místě včerejšího nálezu obou těl pracovali kriminalisté do pozdních nočních hodin za účasti soudního znalce. Společným šetřením se zjistilo, že se jedná o podezření z vraždy a sebevraždy https:// 1url.cz/PrCc0 . #policiehkk,” stálo v navazujícím příspěvku Policie ČR na tuto smutnou událost.

Jak jste asi pochopili, zdá se, že v tom nefiguruje žádná třetí osoba. Vyšetření úmrtí ženy i dítěte se stále vyšetřuje, avšak prozatím vše jednoznačně napovídá tomu, že právě matka byla ta, která šla se svým dítětem hlouběji do lesů mimo značení, kde svého teprve tříletého chlapce uškrtila a sama se poté oběsila.

pixabay.com

Důvod tohoto příšerného činu není jednoznačně známý, protože nezanechala žádný dopis na rozloučenou. Některé zdroje však uvádějí, že šlo o rodinné problémy, které zřejmě žena nesla opravdu těžce. Soudně byl totiž malý Adam svěřen do péče otci a k celé této tragédii došlo právě v době, kdy měla žena malého chlapce vrátit nazpět otci.

Tato smutná událost otřásla celým Českem. Všichni s nadějí doufali, že se podaří ženu i s jejím dítětem v pořádku najít, ale bohužel,… Místo toho se naplnila ta nejhorší očekávání. A strašná jsou o to více, když něco takového spáchá samotná matka.

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz a ct24.ceskatelevize.cz

Reklama