in

Video: Policejní doprovod kvůli porodu? V Brně měli veselo!

facebook.com
Reklama

Pánové, dokážete si představit, že byste se dostali do situace, kdy by vaše žena čekala dítě, měla krátce před porodem a najednou by začala mít kontrakce, že bude rodit? Už to zní jako dost adrenalinový zážitek. A co takový policejní doprovod ještě k tomu?

Opravdu ojedinělý telefonát obdrželi v polovině října strážníci v Brně. Zavolal jim o pomoc muž, který se dostal do nesnází kvůli hustému rannímu provozu a potřeboval se z něj co nejrychleji dostat pryč a to konkrétně do nemocnice. Jeho žena začala rodit!

Jak můžete slyšet na videu, na kterém je zachycen doprovod budoucích rodičů skrze město, budoucí tatínek si s dopravní situací opravdu nevěděl rady a tak se rozhodl požádat o pomoc. Samozřejmě mu bylo vyhověno a díky brněnským strážníkům se tak budoucí matka dostala do porodnice včas.

Upřímně, napadlo by vás něco takového? Nás  ten moment ne. Proto bychom vám chtěli připomenout staré české přísloví, „Líná huba, holé neštěstí“, na které bychom rozhodně neměli zapomínat. Od toho tu pro nás koneckonců strážci zákona jsou, no ne?

Tématem jsme se inspirovali z facebook.com

Reklama