in

Nevysvětlená fotka Justina Biebera v slzách. Co tím fanouškům sděluje?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Justin Bieber nedávno oslavil třicetiny. O víkendu se svými fanoušky sdílel pár fotografií, jak už je u něj běžně zvykem. Na dvou z nich můžeme vidět selfie Justina se slzama, které mu stékají po tváři. To vyvolalo otázky, zda je zpěvák v pořádku nebo se něco děje?

Příznivci Justina Biebera mají o svého idola starost. Sdílel na Instagramu bez vysvětlení své emoce a to vyvolalo spoustu otázek. V červnu 2022 zpěvák oznámil, že trpí Ramsay–Huntovým syndromem. Jedná se o částečné ochrnutí obličejových svalů. Zrušil tenkrát své turné včetně zastávky u nás v Česku. Jeho stav se poté zlepšil. Má to co dělat se slzami na aktuální fotografii?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Série nově zveřejněných fotografií však nebyla pouze negativní. Sdílel nečekané vystoupení na hudebním festivalu Coachella, kde se objevil během setu nigerijského zpěváka Wizkida a nigerijské zpěvačky Tems. Dále Justin sdílel jak hraje golf, relax při západu slunce v bazénu, zkoušku bot a pár smutných obličejů. Lidé mu píší, že doufají, že se už cítí lépe, modlí se za něj.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Buď chtěl těmito střípky Justin naznačit trable v jeho na první pohled dokonalém světě nebo měl jen potřebu sdílet realitu. Už delší dobu se však spekuluje o jeho krizi v manželství s Hailey Bieber. Ona sama připsala ne úplně hezký komentář: „Pretty crier“. Tohle bychom mohli volně přeložit jako malý uplakánek, roztomilá plačka apod. Jak to asi myslela?

Spekulace o tom, že se něco děje v manželství Justina a Haley, rozdmýchal otec jeho manželky herec Stephen Baldwin. Na svůj Instagram napsal, aby se lidé za jeho dceru a Justina modlili. Tím však svou dceru dost naštval, takže si to zřejmě chtěla nechat v soukromí. Tomu zase ale rozumíme.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama