in

Slavní a i vysoce INTELIGENTNÍ? 10+ celebrit, které PŘEKVAPILY!

instagram.com instagram.com
Reklama

Ať už jsou to herci nebo hudebníci, všechny celebrity mají spoustu krásy a talentu. Mnozí z nich však mají ještě něco jiného: nevídaně nadaný mozek. Někdy až tak skvělý, že jim umožnil dosáhnout fantastických výsledků v neočekávaných oblastech vědy, akademie a obchodu. A tím také porušili některé stereotypy toho, co si většinou myslíme o celebritách.

1. Lisa Kudrow, bioložka

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lisa Kudrow (@lisakudrow)

2. Kristen Stewart, spoluautorka článku o přenosu neurálního stylu.

3. Nolan Gould, IQ 150

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nolan Gould (@nolangould)

4. Mayim Bialik, neuroložka

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mayim bialik (@missmayim)

5. James Franco, získal titul Ph.D.

Reklama

6. Steve Martin, filozof

7. Ken Jeong, lékař

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ken Jeong (@kenjeong)

8. Conan O’Brien, získal titul Ph.D. v historii umění a magisterský titul na Yale University.

Navštěvoval také světově proslulou Harvardskou univerzitu, kde studoval historii a literaturu. Jako by to nestačilo, promoval také s nejvyššími vyznamenáními (magna cum laude).

9. Shaquille O’Neal, má doktorát z pedagogiky

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DR. SHAQUILLE O’NEAL Ed.D. (@shaq)

10. Gerard Butler, právník

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gerard Butler (@gerardbutler)

11. Kal Penn, sociolog se specializací na divadlo, film a televizi

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kal Penn (@kalpenn)

12. Karlie Kloss, vývojářka a programátorka

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlie Kloss (@karliekloss)

13. Jodie Foster, absolventka nejvyšších vyznamenání v afroamerické literatuře

Tak to vidíte. Nejsou jen slavní, ale i velmi chytří. Zvláště do některých žen zmíněných v dnešním článku bychom to neřekli. A co na tohle zjištění říkáte vy? Která z dnešních celebrit překvapila nejvíce vás?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama