in

I slavní PRACUJÍ?! 21 celebrit a jejich druhá ZAMĚSTNÁNÍ.

twitter.com
Reklama

Je opravdu těžké si představit, že naše oblíbené hvězdy dělají něco jiného než například jen herectví. Jakkoli je obtížné si představit, například Madonnu píšící příběhy pro děti nebo Matthew McConaugheya, jak vyučuje jako vysokoškolský profesor, v Hollywoodu je zjevně všechno možné.

1. Matthew McConaughey je univerzitní profesor.

2. Madonna je také autorkou dětských knih.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

3. Justin Timberlake je novým vlastníkem Myspace.

4. Tom Selleck má avokádovou farmu.

5. Sandra Bullock vlastní pekárna v Austinu.

Sandra Bullock
Fotografie “Sandra Bullock“ od “Gage Skidmore” licencována pod CC BY 2.0.

Reklama

6. Akon vlastní jihoafrický diamantový důl.

7. Steven Seagal „tiše“ pracuje jako obyčejný policista.

8. Lady Gaga je autorkou kuchařek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

9. Jay Z vlastní sportovní agenturu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce)

10. Beyoncé vlastní veganskou doručovací službu.

11. James Franco je spisovatelem a vysokoškolským profesorem.

James Franco
Fotografie “James Franco“ od “Nick Step” licencována pod CC BY 2.0.

12. Rita Wilson je editorkou společnosti Huffington Post.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rita Wilson (@ritawilson)

13. Carmen Electra učí tanec u tyče – pole dance.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Electra (@carmenelectra)

14. Shaquille O’Neal je také hudebník a DJ.

15. Rupert Grint pronajímá několika nemovitostí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rupert Grint (@rupertgrint)

16. Marilyn Manson je také malíř.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marilyn Manson (@marilynmanson)

17. Nick Offerman je dřevař a má dřevařskou dílnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nick Offerman (@nickofferman)

18. Clint Eastwood vlastní hotel a golfový klub.

19. Ashton Kutcher je investorem Airbnb, Skype a Spotify.

20. Kevin Costner vlastní společnost, která čistí oceány.

21. Prince William je také dobrovolným záchranářem lidí v při katastrofách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Royal Family (@theroyalfamily)

 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama