in

Slavní doslova přes noc? Top 10 lidí, kterým se to stalo!

Zdroj : brightside.me
Reklama

Díky internetu a sociálním sítím je v dnešní době opravdu velmi snadné se proslavit. Někteří získali slávu díky svému talentu, vzhledu nebo jedinečnému kontentu. Dnes vám ale ukážeme 10 lidí, kteří se stali slavní doslova přes noc a to díky náhodě. Je i jejich životní příběhy naleznete v dnešním článku.

1. Nicky Libert

Londýnská studentka dala fotografii mladého stavebního dělníka na svůj účet na sociálních sítích. Setkala se s mladým mužem na procházce po Amsterdamu. Nickyho krása byla široce oceněna uživateli Twitteru, což mu nakonec přineslo smlouvu s modelingovou agenturou Elite.

2. Baddie Winkle

Tato babička dobyla srdce snad úplně všech, když její vnučka zveřejnila její fotografii na Instagramu. Nyní má více než 3 miliony následovníků a vede aktivní životní styl: tančí twerk, neustále mění svůj image a účastní se diskusních pořadů.

3. Emanuele Fasano

Když mladý italský hudebník zmeškal svůj vlak a neměl co dělat, jen tak začal hrát na klavír, který stál uvnitř vlakového nádraží. Naštěstí si Emanuelova představení všiml hudební producent a začal jej natáčet. Díky tomuto videu se talentovaný hudebník stal velmi populárním na sociálních sítích a nakonec mu video přineslo velmi výhodnou smlouvu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emanuele Fasano (@emanuelefasanopiano)

4. Nusret Gökçe

Tento turecký šéfkuchař se stal slavným díky videům, kde velmi vášnivě vaří maso. Nyní má účet na Instagramu s více než 9 miliony sledujících a napodobují ho tak světoznámé hvězdy, jako je například Leonardo DiCaprio.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nusret Gökçe (@nusr_etbodrum)

5.  Arshad Khan

Tento osmnáctiletý prodejce čaje z islámábádského trhu se stal slavným doslova přes noc, když fotograf zveřejnil fotografii jejího modrookého chlapce na Instagramu. Fotografie okamžitě získala tisíce lajků a přitahovala velkou pozornost. Nyní je Arshad modelem jedné velké modelingové agentury a sní o kariéře filmové hvězdy.

Reklama

6. Philippe Dumas

Po odchodu do důchodu se Philippe rozhodl sdílet své fotografie na populárním webu Reddit. Zeptal se uživatelů, zda je stále schopen vstoupit do módního průmyslu. Jeho neobvyklý vzhled ocenili nejen uživatelé sociálních sítí, ale i modelingové agentury. Nyní má různé kontrakty s modelingovými agenturami a konečně si splnil svůj sen stát se modelem.

7. Mike Varshavski

Dr. Mike z New Jersey se proslavil díky Instagramu, kde zveřejňoval fotografie svých každodenních prací. Mladý muž byl časopisem People jmenován „nejsmyslnějším lékařem“. Navzdory nabídkám stát se modelem, dává přednost tomu, aby byl doktorem. Dr. Mike je nyní veřejnou osobou, která propaguje zdravý životní styl a podporuje charitativní organizace.

Instagram will load in the frontend.

8. Cindy Kimberly

Tato dívka se stala slavnou, když Justinu Bieberovi, který zveřejnil její fotografii na svém účtu a zeptal se: „Omg, kdo to je? !!!“ Jeho fanoušci tu dívku našli. Ukázalo se, že je to sedmnáctiletá studentka ze španělského Costa Blanca. Ve svém volném čase pracovala jako chůva na částečný úvazek. Nyní má smlouvy s velkými modelingovými agenturami a také častá focení na obálky časopisů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cindy Kimberly (@wolfiecindyxo)

9. Sven Otten

Poté, co tento mladý muž zveřejnil video svého zapáleného tance na YouTube, shlédlo ho více než 43 milionů lidí na celém světě. Nyní je tento samouk z Německa tváří mnoha reklamních kampaní a vlastní taneční akademii .

Instagram will load in the frontend.

10. Jeremy Meeks

Jeremy Meeks byl v únoru 2015 odsouzen na 2 roky ve federálním vězení za porušení zákona o držení zbraní. Poté, co policejní oddělení Stocktonu zveřejnilo jeho vězeňskou fotografii na Facebooku, uživatelé internetu jej začali přezdívat „sexy zločincem“. Když byl propuštěn z vězení, dostal několik nabídek a nyní tráví svůj čas obklopený celebritami.

 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama