in

Zažívá Shopaholic Adel finanční krizi? Od fanoušků chce balíčky s jídlem

Instagram.com
Reklama

Kontroverzní ShopaholicAdel prosí fanoušky o zaslání dárečků na požadovanou adresu Zásilkovny. Nejvíc si přeje dostávat jídlo, její finanční situace je očividně velmi bídná a zvažuje, že si půjčí peníze od banky. Za bydlení je ochotná zaplatit maximálně 13 000 korun a prý si uvědomuje, jak se o ní lidé na sociálních sítích baví. Sledující spekulují, zda neskončí brzy na ulici.

Dlouhodobě bizarní influencerka ShopaholicAdel je v současné době ve velice nelehké finanční situaci. Na svém nově přejmenovaném instagramovém profile FashionAdel se objevilo video, ve kterém prosí fanoušky, aby ji poslali dárečky. Ačkoliv se na první pohled zdá, že dává lidem možnost ji udělat radost, pravděpodobně za tím bude něco víc. Ve zmíněném videu až moc prosazovala poslání jídla, přičemž se z její situace dá vydedukovat, že je na tom asi velmi špatně. Za případnou nabídku bydlení je prý ochotná zaplatit maximálně 13 tisíc korun. Zároveň však požaduje 2+kk s balkónem.

Ahojky lidi, já vás zdravím a mám pro vás dobrou zprávu. Jestli mi budete chtít poslat balíček, ať už to bude cokoliv, hlavně vás poprosím, nic neposílat pro mého pejska, protože stravu mu kupuji sama. Akorát bych vám vždycky napsala, na co mám alergii, aby v tom ty alergeny nebyly, jakože ovoce a tak, že jo. A kdo mi bude chtít poslat balíček, nemám s tím problém a vždycky mi napište a já vám dám adresu na zásilkovnu. Takže od vás klidně budu příjimat balíčky,” sdělila svým sledujícím Adéla ve zmíněném videu. Adéla už nejspíše nezajímá tolik lidí, jako dřív, a tak se její finanční situace vzhledem k tomu, že její práce je internet, velmi zhoršila.

@official_fashionadellJsem singl, a věřím že snad brzo najdu někoho kdo mě bude mít opravdu rád takovou jaka jsem…♬ origineel geluid – Roma

I přes její obrovská čísla na internetu s ní žádná firma nechce navázat spolupráci a není se čemu divit. Adéla je totiž jedním z nejvíce nenáviděných lidí na internetu a nejhorší na tom je, že si za téměř vše může sama. “Poté, co jsem zaregistrovala, jak se o mně na sociálních sítích mluví, už o žádné balíčky nestojím,” dodala později na svém instagramovém příběhu. “Adéla v podstatě žebrá celou dobu. Těším se na den, kdy bude stát před charitou. Proboha, já jsem si myslel, že já byl špatný s penězi do svých dvaceti let, ale tole je nejlepší exemplář toho, jak nespravovat finance. Ona si neuvědomuje, v jaké je situaci. Normální člověk by se už zhroutil. Adélo, brzy skončíš na ulici,” komentují sledující její nejnovější příspěvky.

Reklama