in

Seriál kukačky: Již brzy se dočkáme druhé série!

instagram.com instagram.com
Reklama

Další očekávaná novinka bude již brzy na obrazovkách ČT. Jde o velice oblíbený a úspěšný seriál o záměně dětí v porodnici s názvem Kukačky. Od 20. ledna se můžeme těšit na druhou řadu. „Jednička byla hodně o významu rodičovství. Dvojka je o významu soužití mezi rodinami,“ prozradil k ději pokračování režisér Biser Arichtev.

Seriál se vrátí na obrazovky v rozsahu, jaký jsme viděli v první sérii. Jediná výjimka je Jitka Čvančarová, která byla vyměněna během natáčení kvůli svému zranění. „Kvůli zranění musela být během natáčení vyměněna. Jelikož už proces běžel, nedalo se přepsat scénář, musela nová herečka, Eva Hacurová, nastoupit už do roztočeného díla,“ uvedl k výměně jedné z důležitých rolí producent Filip Bobiňski.

Seriál se stal doslova diváckým hitem a to nejen kvůli silnému příběhu, který s sebou nese. Producent Jan Lekeš uvedl, že pokračování seriálu je logický krok. První řada se vysílala v roce 2021 a tehdy se na každý díl dívalo v průměru 1,7 milionů lidí. „To číslo je až neuvěřitelné… Diváci si postavy zamilovali podle mě i díky tomu, že se v seriálu sešlo hned několik věcí: silné téma, skvělá režie a skvělé herecké obsazení,“ shrnul.

Scénárista Jan Coufal řekl, že se druhá série bude odvíjet v duchu té první. Nešlo jim o dějové zvraty. Tajemství se tentokrát bude týkat maminky Terezy. Mimo jiné se máme dozvědět, proč kdysi od rodiny odešla. Záměrem bylo emočně prohloubit již známé postavy. „Jejich prostřednictvím zjišťujeme, co jsou rodiče schopní pro děti obětovat, aby s nimi mohli být,“ řekl Coufal.

K možné třetí řadě se tvůrci již také vyjádřili a zatím to vypadá, že nebude. Tahle řada má celý příběh hezky uzavřít a nebyl by proto pro pokračování důvod.

A co Vy? Těšíte se na pokračování Kukaček? Sledovali jste první řadu?

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama