in

Nová série SQUID GAMES bude geniální! Kdy se na ni můžeme těšit?

youtube.com
Reklama

Nová série Squid Games zatím nemá přesné datum. Z rozhovoru s generálním ředitelem jsme se však dozvěděli, že je začátek plánován na přelom 2023/2024.

Ačkoliv se už přes dva roky čeká na novou sezónu jednoho z nejpopulárnějších korejských seriálů Squid Games, doposud není přesně známo, jak na tom druhá série je a kdy má vyjít.

Jediné, co o nové sezóně víme je to, že budou další zajímavé hry a seriál bude plný emocí, výbušných efektů a velkou roli si opět zahraje Seong Gi-Hun. Tyto fakta nám napověděla upoutávka, kterou vydali 12. června minulého roku.

Vzhledem k první sezóně, kdy většina účinkujících umřela, je jasné, že obsazení bude absolutně překopané. Uvidíme pouze minimum postav z první sezóny a zbytek budou zbrusu noví účinkující, kteří mezi sebou budou bojovat v dalších hrách, které opakovaně vyzkouší jejich lidskost.

Jediné informace, které se doposud dají považovat za důvěryhodné, jsou z rozhovoru, který podstoupil generální ředitel Squid Games, Hwang Dong-Hyuk, ze kterého vyplynulo, že by série měla vyjít koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024. Zároveň prozradil, že v době konání rozhovoru měl zatím napsané pouze 3 první stránky.

Čerpali jsme z: purneauniversity.org

Reklama