in

Selena Gomez překonala jako první žena magickou hranici sledujících! Kolik jich má na Instagramu?

Selena Gomez
instagram.com
Reklama

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček, Selena Gomez, se může chlubit svým Instagramovým profilem. Překonala totiž jako první žena 400 milionů sledujících a řadí se tak na třetí světovou příčku. Před ní už jsou pouze slavní fotbalisté Messi a Ronaldo.

Selena Gomez, která je známá především svými hereckými a zpěváckými výkony, je momentálně jediná žena na světě, která dosáhla 400 milionů sledujících na sociální sítí Instagram. Celkově se tak řadí na třetí místo v počtu sledujících hned za druhého Messiho (442 milionů fanoušků) a prvního Cristiana Ronalda (562 milionů sledujících).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez)

„Kéž bych mohla obejmout všech 400 milionů mých fanoušků,“ napsala pod příspěvek, ve kterém oslavuje svůj dosažený milník Selena. Příspěvek se skládá především z fotek se svými fanoušky, které shromažďovala napříč uplynulými roky.

Jenom pro srovnání s Českem, zde jsou 3 osobnosti s nejvíce sledujícími na Instagramu:

  • Petr Čech (2,5 milionů)
  • Silvie Mahdal (2 miliony)
  • Tomáš Chlup (1,4 milionů)

Zahraniční osobnosti na tom jsou tedy o obrovský kus před námi, není se ale čemu divit, Selen Gomez je známá po celém světě a má tak velice rozsáhlou fanouškovskou základnu nejen z její rodné země.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama