in

Jennifer LOPEZ smazala všechny PŘÍSPĚVKY na Instagramu! PROČ to udělala?

instagram.com instagram.com
Reklama

Jennifer Lopez je americká herečka a zpěvačka a asi každý o ní už někdy slyšel nebo viděl jeden z filmů kde hrála. Je známá pod přezdívkou „jlo“. Pod stejnými písmeny ji najdeme také na Instagramu, kde má aktuálně přes 227 miliónů fanoušků. A stejný počet lidí se při poslední návštěvě jejího profilu podivil nad tím, kde zmizely všechny její příspěvky? Nyní tam můžeme nalézt již dva nové, ale všechny předchozí jsou pryč. Proč je zpěvačka smazala?

Jeniffer Lopez se ve svých třiapadesáti letech odhodlala ke zvláštnímu kroku. Smazala si všechny své příspěvky na Instagramu a místo profilové fotky zůstala na okamžik jen černá. Zamotala tak hlavy milionům svých fanoušků, kteří její profil sledují. Teď už má dva nové příspěvky a známe již také důvod záhadného smazání všech předchozích. Lépe to vymyslet nemohla.

JLo po dvaceti letech vydává pokračování svého úspěšného alba. Fanoušci si tak oddychli, když zjistili, že za činem stojí propagace jejího nového alba This is me… Now. Využila k tomu právě Instagramový profil a proč taky ne, když je tolik sledovaný. Tohle neujde nikomu. Album by mělo navazovat na dvacet let starou desku This is me… Then.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

Původní desku tehdy vydala v době, kdy byla poprvé s Benem Affleckem zasnoubená. Vztah však tehdy zkrachoval. Proto také byly jistě i některé její tehdejší hity o lásce inspirovány jejím vztahem. Proč právě teď vydává další album a navíc je to pokračování? Jednoduše proto, že si Bena vzala a tak může na staré album s klidem navázat. Kruh se uzavřel.

„Toto album je ta nejupřímnější věc, kterou jsem udělala, vyvrcholením toho, kdo jsem jako člověk a umělec. Lidé si myslí, že vědí, co se mi stalo během mé cesty – ale ve skutečnosti nevědí nic a častokrát to chápou úplně špatně. Jednu svou část jsem vždy schovávala přede všemi,“ řekla zpěvačka magazínu Vogue.

Její nové album bude jak se zdá plné osobních zpovědí JLo, plné zkoušek, které musela zdolat ale mimo jiné také oslavou lásky. Na konci roku hodlá zpěvačka odhalit své další osobní projekty, ke kterým bude příští rok směřovat. Přejeme jí hodně úspěchů a štěstí.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama